Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikák vannak egy...

Milyen praktikák vannak egy másfél hetes babánál a büfizésre? A vállra tétel nem igazán hatásos, nem nagyon büfizik és így sokat csuklik!

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém se büfizett hiába tartottam a vállamon 20 percig is. Idővel azt is megtanulja majd, ugyanúgy mint a pukizást. Talán még ha a hátát picit ütőgeted.
2009. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hátát körkörösen simogasd,folyamatosan,nálunk az mindig bevált.
2009. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma, de sokat próbálkoztam és kiderült, hogy úgy tud büfizni, ha nem függőlegesen van, hanem hátradőlők vele, így majdnem hasal rajtam és símogatom a hátát, körkörösen, vagy a popsiját paskolom :)

Próbáld meg, hogy hátradőlsz vele, vagy fektesd hason a kezedre.

2009. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elején nálunk se ment a büfi ,aztán pár hét elteltével már igen. Én úgy szoktam hogy 10 hátpaskolgatás, 10 hátsimi felfelé felváltva. Ha pár perc után sincs eredmény, leteszem a hátára egy kicsit, utána megint 10-10 és úgy már megy. Sok sikert!:)
2009. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónaposan csinálta már tökéletesen, de akkor már bátran a térdemre fektettem és a gyomrát támasztotttam alá.

Úgy is csnálhatod, hogy a válladra téve erősebben simogatod, maszírozod a neki baloldalát a gyomra körül, ez általában bejött amikor kicsi volt. Vagy a karodra fektetheted a feneke alatt átcsúsztatva a karodat és valahol a mellkasánál, gyomránál alátámaszva, mint a hasfájós babáknak. Ha úgy érzed h a büfi hiánya miatt fáj a hasa, akkor az INFACOL be szokott jönni- a szomszéd lánynak bejött, és már másoktól is hallottam, de nekünk semmi nem használt ( nem a büfitlenség miatt volt..)...

A csuklást okozhatja a túlevés is,de én mindig rászopiztatok, mert csak úgy múlik el gyorsan ( állítólag a babákat nem zavarja, de szerintem az enyémet kimondottan idegesíti a csuklás).

2009. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdemes többször felvenni és lerakni vízszintesbe egy picit. a mi babánk se tudott rendesen büfizni az első hetekben. de ha kijön a pukival a levegő, ne aggódj sztem.
2009. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én infakolt adok neki 1 hetes kora óta, s azóta rendesen van büfi, spuki valamint nem habos a kaki.A vállamta teszem, s a fenekét felfelé 10x megütögetem, de nem csak úgy simogatva, hanem hogy mozogjon a baba tőle, utánna mindig kijön. Az elején túl finom voltam s akkor nem büfögött.
2009. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!