Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babánál nem túl...

9 hónapos babánál nem túl korai, ha már stabilan áll és már tesz néhány lépést, majdnemhogy jár?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

én lányom is 9 hósan kezdte! most 11 hós, már egyedül is megáll, kapaszkodva meg szalad. ülni viszont csak most tanult meg.

én is korainak éreztem, de hát ők tudják.

2011. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit magtól csinál, az sosem korai! Vannak gyorsabb és lassabb mozgásfejlődésű babák. a tiéd az előbbi.. Én már 9 hónaposan stabilan jártam, a nagy fiam 9,5 hónaposan, a most 3 éves lányom meg "csak" 1 évesen... Mindegyik tökéletes, hisz egy babát csakis önmagához szabad hasonlítani.
2011. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én babám 8 hónapos csinálta ezt (7 hónapos korában állt fel)

azt hittem, hogy 1-2 hét múlva járni fog de csak 1 éves korában indult el :)

amit egyedül, segítség nélkül csinál az nem korai

2011. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"kapaszkodva meg szalad"-hat ezt elkepzeltem,es jot nevettem rajta :))))))))))
2011. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy súlyú, akkor szerintem állhat már.
2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Ha nagysúlyú, de magától feláll, az azt jelenti, elbírja a saját súlyát a lába, gerince. Megnézném én, hogy hogy lehet fekve vagy ülve tartani egy kisgyereket, aki magától feláll :)
2011. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!