Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon keveset eszik5hós...

Nagyon keveset eszik5hós fiam? Tápszert egyáltalán nem!

Figyelt kérdés

Pl a mai napirendünk: reggel7 150ml tejpép

fél 10: alma,banán, keksz

1kor:krumpli főzelék

4kor krumpli főzelék (mástnem fogadott el

fél8 kor: kb 50mltelpépetevett meg,

iszik rendesen 2:200ml gyümölcslevet.+1cumisüveg teát


2011. jún. 20. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

pont azt nem írtad mennyit eszik, így nehéz megmondani, hogy elég-e ;)

ennyi idősen gyakori, nagyon sok baba átesik, hogy megzavarodik a kanáltól és nem fogadja el a tápit. azért csak kínálgasd, próbáld félálomba adni neki, pár nap alatt rá fog jönni, hogy a kettő együtt is működik :)

2011. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és még annyit írnék ha nem haragszol, a gyümölcslé nem innivaló nekik még. tízórai vagy uzsonna. vizet adj neki, csak eltelíti a gyümölcslé
2011. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
főzelékből elég sokat,úgykb 1,5babakaja (üveggel mérve)
2011. jún. 20. 21:15
 4/6 A kérdező kommentje:
nem issza meg a vizet csak ateát ésagyümilevet, minden nap próbálom, volt hogy egész nap azt próbálgattam inkább nem ivott
2011. jún. 20. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor ilyen pici volt, vízbe tettem gyümilevet, hogy íze legyen, de mégis vizet igyon. Kb. 100ml vízbe 10ml sütőtök levet. De azóta is csak a tiszta vízet fogadja el. Talán eltelíti a gyümilé, azért nem eszik, bölcsiben van, hogy 10 óraira csak gyümilevet adnak. Válts tápszert, hátha azt elfogadja.
2011. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon kevésnek találom ezt a 200ml tejalapú ételt tejpép formájában.

jó lenne ha legalább a dupláját megenné, egyéves korokig szükségük van erre a kiegészítésre, tápérték-energia és vitaminok szempontjából is.

2011. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!