Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak neki, hogy pisilnek?

Mit mondjak neki, hogy pisilnek?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom 2 hete rágja a fülem, hogy mondjam meg neki, hogy hogyan pisil a MacsEb. Már próbáltam terelni a témát, de nem akarja elfelejteni. Mit mondjak neki?
2011. jún. 20. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, de én a kérdést sem értem!!!
2011. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az a MacsEb? :-)
2011. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Középen van egy lyuk??
2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egy gyerekmesében az egyik szereplő:) De ha beírjátok google képekhez, hogy "MacsEb" egyből kiadja:)
2011. jún. 20. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Így már értem a kérdést, és teljesen jogos a kislányod részéről! :))) Nem tudom mit mondanék! Mikor megláttam a képet, az jutott eszembe, hogy kiizzadja, de ezt gyereknek csak nem lehet mondani, mert újabb megválaszolhatatlan kérdések elé állítod magad! :)))

Kíváncsi vagyok mások mit írnak! :)))

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki, hogy anyuka nem tudja, de kérdezze meg apukát, hátha ő igen :)


Kész slussz passz. Egyrészt nem hazudtam neki, másrészt úgyis a férfiak annyira de annyira "okosak". Hát akkor találja ki hogy pisil :D

2011. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát simán nem lehet neki mondani, hogy a Macsebnek is van kukija/puncija (szabadon választható) és azon pisil? Ja meg persze elmondani, hogy ez csak egy rajzfilmfigura és olyan nincs, hogy egy test két fej, egyik vége kutya, másik macska.


Szerintem nem kell azért egy 3 éves gyereket "hülyének" nézni, így sosem fog tanulni, ha nem az igazat hallja.

2011. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 14:35


Ezen jót mosolyogtam! :))) Igazad van! :)))

2011. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem átpasszolom ezt az apukának:)
2011. jún. 20. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért majd írd meg, hogy mit mondott apuka rá :D és milyen arccal.


Passzolós anyuka

2011. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!