Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babámon ma apró fehér...

7 hós babámon ma apró fehér hólyagocskákat (de mintha már kifakadtak vlna) észleltem az belül az ajkán. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3 kis hólyag a fenti ajkán,3 meg lent.Bent a szájában nincs,megnéztem.4napja törte át a fogacska az ínyét,ehhez nem lehet valami köze?Vagy vmilyen fertözés lenne?
2009. márc. 23. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fáj neki? Nem nyűgösebb, mint szokott? Az én nagy fiamnak is volt, amikor pici volt. Neki nagyon érzékeny volt az egész szája, enni, inni is alig tudott. Ha nálatok is hasonló a helyzet, mutasd meg orvosnak. Emlékszem, a fiam kapott vmi port, ami enyhítette a fájdalmat és pár nap alatt rendbe is hozta. Neki is fogzáskor volt.

Ha nem is ugyanaz, mint ami nálunk volt, szerintem mutasd meg a védőnőnek legalább.

2009. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!