Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fa vagy műanyag etetőszék a...

Fa vagy műanyag etetőszék a jó? Melyiket és milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag azért jó,mert könnyű tisztitani,a fa meg stabilabb!Nézz körül,amelyik tetszik vedd meg!Nekem végül is fa volt!
2009. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fát vegyél mindenképp. Lehet olyat kapni, amit később szét lehet szedni asztallá és kisszékké. Ez nagyon praktikus, nekünk is ilyen van. Ja és ezek közül az a fajta a jó, amelyiknél a tálcarész nem fixen van csavarozva van, hanem lehet állitani, hiszen igy könnyű betenni a gyerkőcöt, amikor viszont eszik, nem potyog minden az ölébe.
2009. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műanyag van, Rossi. Én stabilnak találom, és könnyű letakarítani.
2009. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is műanyag van.Nagyon maszzív,állítható magasságú és könnyű tisztítani.Igaz drágább mint a fa.Eleinte én is gondolkodtam a fán,de azon csak három pontos az öv,amiből ugye könnyebb kimászni-kiesni.Szerintem nézd meg mindkettőt.
2009. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!