Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposomnak aranyere van?

9 hónaposomnak aranyere van?

Figyelt kérdés
Egy olyan fura kitüremkedés ami kicsit pirosas alakult ki a végbelénél.ILletve inkább a végbélből. Nem körben az egész,hanem csak egy részen. Mi ez??? Naponta kakil,nincsenek székletproblémái.Nem vérzett neki. Patikában kérjek rá ma valamit,ma már nincs bent a dokink.
2011. jún. 16. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor holnap vidd el dokihoz. Egy napot még ráér, de ne többet.
2011. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalt valaki már ilyet?Mert egyébként fogalmam sincs hogy néz ki az aranyér,de az jutott eszembe rögtön.
2011. jún. 16. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a lányom,neki is van "ilyenje" már hónapok óta.Ugyanúgy vagyok,mint Te,hogy fogalmam sincs,hogy nézhet ki az aranyér,és én is rögtön erre gondoltam egyből,h az.Szerencsére nem beteges a kislányom,csak tanácsadásokra járunk le a dokihoz,de amiko lent voltunk,olyankor soha nem láttam ezt a valamit,így nem tudtam neki megmutatni.De most beparáztam kicsit....:-(
2011. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem neki Avenoc homeopátiás krémet,most meg eltünt...remélem már nem jön ki,ha mégis irány a doki...egyébként a párom első házasságából született gyerekének is volt ilyen pici korában,sokat jártak vele orvoshoz,nekik azt mondta a doki van ilyen,és hogy később kinövik..
2011. jún. 17. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!