Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA 37,4 az láz? Levonva....

HA 37,4 az láz? Levonva. Illetve mit tegyek hogy ne legyen beteg, mindent megteszek és 3 hete volt beteg. Kisebb tüdőgyuszi. Most megint náthás.

Figyelt kérdés
hogyan előzzem meg hogy ne essünk jobban bele?Sétálunk elegete vagyunkmlevegőn és egyszerűen nem tudom mit rontok el.cebiont vitamint szedünk 7 hós
2009. márc. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az még nem vészes,azért adj neki kúpot , vagy szirupot estére.Kisfiamnak pár hete volt 38,5 a láza.Gomdolhatod,hívtam is a dokinőt és mondta,hogy kúp és langyos vízbe fürdessem,1 óra múlva le is ment.Én is mindent megteszek,hogy ne legyen beteg,még is 2 hétig volt 2oldali tüdőgyuszija,most meg 1 hétig hörghuruta,5 napig hordtam szurira és még csak 3 hónapos.Sajnos most sok baba beteg.

Gyógyulást Nektek

2009. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az még nem láz, én nem biztos, hogy csillapítanám, de már mire ezt olvasod, biztos túl vagytok rajta.

Nekünk is volt tüdőgyull, majd 2 hét múlva hörghurut, már elegem i9s volt.

Mitől van mostanában ennyi tüdőgyulladásos beteg?

2009. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A babáknál a normális testhőmérséklet a 36,5 és a 37,5 közé esik. Ez még nem láz, de igazán még nem is hőemelkedés. Tehát fölösleges csillapítani..bár, már ezen túl vagytok, de legközelebb ennyinél nem kell. Esetleg adhatsz a babának Oscillococcinumot, heti 1 kapszulát, ami kicsit erősítené az immunrendszerét. Ez homeós szer, így nincs mellékhatása..

Igazság szerint én nem teszek semmit a betegségek megelőzésére és még egyszer se volt beteg a 7 hónapos kislányom, pedig 3 nagy testvére van, akik mindenféle bacit hazahoznak az iskolából..

2009. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!