Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudok strandsátrat...

Honnan tudok strandsátrat rendelni? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Elöl zárt, vagy nyitott? Hogy kell ezeket rögzíteni? Elsőbabás anyuka vagyok, és az első nyaralásunk előtt állunk. Még nagyon amatőr vagyok ilyen témában... Milyet érdemes venni?
2011. jún. 14. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

TÖk felesleges venn.

1. dög meleg van benne

2. simán elfújja a szél


mi vettünk 2 éve, mkor a kicsivel (akkor volt 5 hós) a tengerhez mentünk,de alig használtuk, max a cuccok voltak benne, hogy kevésbé legyen homokos, fvagy fel se állítottuk

2011. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző

bárhol kapsz, hipemarket, decathlon...

2011. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És ha nincs árnyékos hely a közelben, akkor hogy tudom védeni a nap elől? Olyan kis fehér bőrű. Meg hát egyébként is...
2011. jún. 14. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk babkocsiban volt (napernypvel) az árnyékot csinált é sszél atengernél mindig fúj.

vagy árnyékban feküdt a földön a hempergett

Ált délelőttt voltunk lent mind a 4-en a paraton, kora du felváltva vigyéztunk a kicsire, aztán megint lementünk.

Vagy kirándulgattünk(klímás kocsi) szóval nem csak a vízpraton voltunk.

2011. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!