Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt már nem értem. Van egy...

Ezt már nem értem. Van egy táblázat, miszerint pl a málnát 8 hósan adjuk, de bébiételbe már 5 hónaposnak lehet adni. A védönéni is mást mond. Most hogyis van ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami az üvegre van irva(életkor),azt akkor nyugodtan adhatod,mert olyan eljárással készül,amivel nem lesz gond.Ez nálunk is igy van,mindenki mást mond,én az ösztöneimre hallgatok.
2009. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Én nem adok oda bébiételben sem ilyesmit, pár hónapot ráérek várni, olvastam itt negatív tapasztalatokat, hiába más az eljárás, van aki így is érzékenyebben reagál rá...kísérletezni lehet..bár én nem értem miért ne lenne jó az a többi 45 féle amit kockázat nélkül adhatok.
2009. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üvegeseket igen, más eljárással készítik, ott ki tudják iktatni az apró magvakat pl. a málnából, azt nyugodtan adhatod annyi idős kortól, ami rá van írva, de házi készítésűt még ne csinálj ilyet. Utolsó válaszolónak: miért ne ismertethetné meg mondjuk a málnával a kérdező a babáját, ha szeretné? Én is megkóstoltattam az enyémmel, semmi gond nem volt. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem igaz, hogy az üvegest lehet adni én is adtam a babámnak üvegest ami 4 hótól adható. Szegénykém úgy kiömlött tőle, hogy csak úgy vakarta a kis melkasát. Szóval az apró magvasat ezért nem ajánlott adni 1 éves kor előtt.
2009. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak példának irtam a málnát,a babámnak nem volt gondja töle.De más ételeknél is van eltérés.Szerintem a bébiételektöl nem lehet bajuk,hiszen gondosan ügyelnek rá a gyártók.
2009. márc. 21. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert a bébiételek címkéje az EU szabvány szerint készül, de mi magyarok ezt is túllihegjük...
2009. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!