Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ambroxol köptetőt használtatok...

Ambroxol köptetőt használtatok már. Bevált?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! hát az a baj az amroxollal hogy elvileg ne mszabad babáknak adni!!!! nekünk nem vált be, félőn, bár de odaadtam neki mert a dr.nő ezt írta fel, de a patikában a nő nagyon csúnyán nézett hogy ezt babának akarom adni. viszont most volt beteg a fiam megint, rhinatiol-t vettünk, és nagyon szépen felköhögte tőle a váladékot hál istennek. csak este már ne adj neki
2009. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt javasolta a gyerekorvos, 4 hónapos a fiam. Én adtam neki és szépen helyre hozta a köhögést, de mivel előtte még nem ismert ízeket (ez pedig azt hiszem málnás) az elején szépen kiköpködte.
2009. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A stodal szirup homeós és nagyon jó, még finom is.

2009. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamnak bevált bár 1 hétig szedte de a hét vége felé már feloldotta a hurutos köhögést,akkor abbais hagytam,és 1-2nap mulva tök jól volt a babuci.
2009. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és közel 80 kg. 1 hete írta fel nekem a doki, de nem használt. De akkor is babának ugyanezt adni mint nekem....:S
2009. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!