Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni 8.5hónapos...

Mit adjak enni 8.5hónapos babámnak vacsira?

Figyelt kérdés

Eddig tejpépet kapott de annyira szomjas tőle,hogy egyfolytában felkel szegénykém.Totál ki vagyunk már mi ismert sokszor 15-20szor is felkel-és ez nem vicc.Egész este hajnalig szenvedünk vele,így ő sem pihen és mi sem.


Ti mit szoktatok adni neki?

A déli főzeléket nem mindig fogadja el a a gondom..amúgy még este cicizik is...meg hajnalban és reggel,napközben már nem.A reggeli is tejpép csak abban gyümik is vannak és csak sűrítőnek van a tejpép benne...

Ja és mielőtt olyan válaszokat adnátok,hogy anyatejet-nincs már annyi tejem,hogy jóllakjon és már a baba is igényli a kaját,sokszor már nem is szív szinte semmit belőle csak cumizik egy két percig és ennyi a cici...sztem már nem sok van a tejből...épp csak mutatóba...


2009. márc. 20. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! ha a tejpéptől ilyen szomjas, szerintem ne adj neki este, lehet hogy hülyeség de a barátnőm kislány 7,5 hós, és ő is főz neki mindennap, de este már a kiscsaj sem eszi meg a déli kaját. viszont bejött nekik a hipp-bébikaja--van ilyen új, jóéjt bébikajájuk!!! szerintem egy próbát megér, azt hiszem az is ilyen tejbegrízes talán, de nem annyira édes.
2009. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] itt meg tudod nézni, rákerestem
2009. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!