Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy 4 és fél hós...

Hogy lehet, hogy 4 és fél hós babám még mindig hasfájós?

Figyelt kérdés
Vanna napok, mikor nem pukizik annyit, egyébként eléggé kínlódik...2 hónapos koráig anyatejes volt, én itt látom az összefüggést. tápszert kap milumil ha starttakl kezdtük, doki írta fel, az borzasztó volt, most a ha1-et eszi, de ez sem jó...elkezdtük a kóstolgatást, ugye hogy minnél hamarabb leszokunk a tápszerről, de nem tudom h az új ételtől fáj a hasa, vagy épp megint a tápszertl:(. a doki annyit mondd h a fornt miatt van..hát nekem ne mondja senki hogy a fronttól durrant ekkorákat:(. eszébe se jut másik tápszert kipróbáltatni vele. Magamtól nem merek belevágni, h csak úgy adjak neki:( Vélemények? Esetleg valaki hasonló cipőben? Köszike előreIs!!!
2009. márc. 20. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
jah volt neki húgyuti fertőzése is 5 hetesen, azt 4 hétig kezelté, azóta vesegondozásra járunk..ez belejátszik??
2009. márc. 20. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is Milupa Ha1-et eszi, 4 és fél hónapos és 2 hónapos korától kapja. Nagyon sokat pukizik ő is tőle, és nagyon nehezen fogadja el néha, szenvedünk vele, de a doki azt mondta, hogy nem szivesen írna fel másikat, mert ez a legjobb, és nem allergizál. 3 hete volt egy vírusos hasmenése, és azóta lazább a széklete, így most írt fel nekünk Milupa laktózmentes tápszert, de ezzel sem jobb a helyzet, talán annyival hogy nem pukizik, de a lazább és gyakoribb széklet megmaradt.
2009. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi hát úgy látszik ez a tápszer ilyen de nekünk is muszáj a HA. akkor biztos nem véletlen nem ír felmásikat:( Majdcsak javul a helyzet
2009. márc. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!