Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hónapos kisfiam 7-8...

8 és fél hónapos kisfiam 7-8 órát alszik éjszaka, azt is úgy, hogy 2-3-szor felkel. Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
Nappal jól alszik,mert általában 2-3 órát is alszik 3 részletben.Mit csináljak?Ne hagyjam ennyit aludni nappal?Úgy olvastam,hogy egy éves korig kb.14 órát kéne aludniuk.Ez még így kevés,nem?
2009. márc. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én szintén 8,5 hónapos babám pont ezt csinálja! Sztem nem kevés. Nappal jókedvű, szépen fejlődik, jó az étvágya, úgyhogy letojom, hogy mi az "előírás". :)
2009. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is 8,5 hónapos Este 8-tól reggel 7ig alszik. Délelőtt fél órát, délután 1-1.5-et. De nálunk is volt időszak, hogy kevesebbet aludt, de inkább nappal. Próbáld, hogy ne aludjon már délután 4 óra után és kicsit fárasszátok este.
2009. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom ugyanezt csinálja éjjel,mint a kisfiad. Délelőtt alszik 1-1,5 órát délután ha sétálunk akkor is általában alszik 1-2 órát de nem mindig.Ha nem alszik délután akkor estére hamar elfárad és korán van Fürdés és vacsi.7óra volt eddig amit folyamatosan aludt de most szerintem jön a fogacskája és sokszor megébred és csak a cici segít a visszaaltatáshoz.Én is gondolkoztam,hogy adok neki esti pótlást,de azt mondják,ha jön a foga akkor ígyis úgyis felébred.Így nem adok neki marad a tejci éjjel is az legalább kéznél van és megnyugtatja és jobb a fejlődésének is.De ha rosszat álmodik attól is felébredhet,fáj a pocak,maradt 1-2 büfi és feszíti a pociját vagy csak hiányzik neki az anyuci(összebújni akar).

Ne aggódj nem vagy egyedül engem azzal vigasztalnak a tapasztaltabb anyukák,hogy ez nagyobb korában is előfordulhat,hogy megébrednek éjjel.

Lehet,hogy később magától elhagyja a felébredést és egyszer csak végigalussza az éjszakát.

Boldog babázást.

9 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!