Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon tág! Nagyon sok félét és sokféle árban kapni!!! Több mindent kell figyelembe venni! Pl. ha autóval sokat mentek, akkor érdemes jól összecsukhatót venni. Ha szeretnétek kirándulni, akkor nem árt ha szép nagy kerekei vannak! Stb...

Mi olyat választottunk, ami egy vázból és 3 további részből: bébihordozó, mózeskosár, sport rész! Nekem ez tetszett meg, még nem tudom, hogy jó lesz e, de árban sem rossz (69900Ft). Neve Pierre Cardin PS 692 multifunkciós. amúgy érdemes jól szét nézni, mert már láttam 20 ezerrel többért is ezt a fajtát!!!

29 hetes kismami

2009. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ez egy borzasztóan nehéz kérdés! :)

Egy tuti: nekem a háromfunkciós cserélhető feltétesek nem nagyon tetszenek, több szempontból:

1. Az autósülés részüket nem gondolom elég biztonságosnak, mert nincs bennük külön fejtámasz, csak szivacsos szűkítő. Ezért autósülést külön vettünk, használtan, mert újonnan 40ezer, de vaterán vettünk 13ért egy csodálatos állapotban lévő Bébé Confort Creatist.

2. A sportrész nekem nem tűnik elég védettnek, és azoknak a fajta babakocsiknak, amit meg tudunk fizetni, a sportrészük általában nem dönthető vízszintesig, és ha elalszik a kis drágám, az nem kényelmes szerintem.


Ezért én kinéztem már a Bergon Dimension nevű idei típusát. Ez kétfunkciós kocsi, vízszintesig dönthető, puha, így újszülöttnek is tökéletes. Közepesen nagy kereke van, ami bolygatható, könnyű irányítani, két irányba tolható. Állítható a rugózása. Az alapmodell 50ezer, ebben benne van a téli zsák meg a szúnyogháló, de ha veszel hozzá pluszba esővédőt meg táskát, akkor is kijössz 55ből.

Igaz, ez egy kicsit nehezebb fajta, de BKV-zni nem sokat fogok vele, ezért nekem a súly volt az utolsó szempont. 1-2szer kibírom a buszra szállást, a Tesco busz meg alacsony padlós :)

Kíváncsian várom a többi választ, mert ahányan vagyunk, annyi féle igények.

2009. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is érdemes átgondolni, nektek miféle szempontok számítanak.


Súly - mert esetleg sokat kell kézben cipelni, lépcsőzni. Összecsukhatóság/tárolhatóság?

Jellemzően milyen terepen kell elnavigálni vele - városi tüköraszfalton jó a bolygókerék, de vacakabb járdákon, macskakövön, parkos részen inkább fix állású, nagy kerék a jó.

Multifunkciós legyen-e : autósülést külön használtok-e majd, legyen csak mélykocsi újszülöttnek és később külön sport vagy esernyőkocsit vesztek, avagy ugyanezt akarnátok évekig használni neki?

Új legyen, vagy jó a használt is?


stb... stb...

2009. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Graco Quattro Tour De LEuxe van(textilmózes+lábzsák+hordozó+rögzítőtalp van hozzá),narancssárga,ez a szín tavaly 100000 ft-ba került.Már nem látom ezt a színt,a többi olyan 80000-90000 ft körül van.
2009. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Top rider 30ezer ft. Sportkocsira átalakítható, esővédő, lábtartó, 5 pontos biztonsági öv, nagyméretű tároló az alján.
2009. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia!Nekünk ilyen babakocsink van(az oldalon az utolsó előtti 2 funkciós),és teljesen megvagyunk vele elégedve.A bébihordozó része is sokkal nagyobb mint a többinek amit néztünk.Mi 44000ft-ért vettük,de most úgy látom,hogy 36000ft-ért már meg lehet venni hordozóval együtt.És még nagyon jó benne,hogy 5 fokozatban dönthető.

2009. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!