Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet még adni cümisüvegben?

Mit lehet még adni cümisüvegben?

Figyelt kérdés

Az anyatejes babám cümisüvegből eszik és úgy alszik be. Mit tudok még neki így adni? Tápszert tejpépet nem akarok adni és nem iszik semmilyen folyadékot sem. Esetleg tudtok valamit amit adhatnék neki cümisüvegben?

Köszi


2009. márc. 20. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős??? Gyümölcslé, ok hogy folyadék... no de más nem létezik, szinte mindent kizártál. A másik kérdés nem szereti a folyadékot??? vagy nem akarja inni??? Próbáld kutyulni ha esetleg nem tetszik neki egy egy íz. répa, alma körte, narancs mandarin.. kedv szerint variálható :)
2009. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen értem a kérdésedet. anyatejes a babad? emellett kóstolgattok? tulajdonképpen, ha anyatejes, akkor nem kell neki semmilyen folyadék, mert az egyben szomjoltó is neki. Plusz folyadékot akkor kell adni a babának, ha tápszeres! Csinálhatsz neki gyümölcsturmixot is, mondjuk egy fél banánt lepépesítesz, és összeturmixolod anyatejjel. az elég híg lesz, hogy meg tudja inni cumisüvegből!
2009. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

7 hós és még csak délben eszik főzik, a délutáni alvánál már ki akarnám váltani a tejcsit, de nem tudom mivel.

De a banános tejcsi jó ötlet, kipróbálom.

Már próbáltam ivólevet adni neki minden félét de nem issza meg.

Köszi nektek

2009. márc. 21. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!