Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire legyen vastag a baba...

Mennyire legyen vastag a baba sapkája?

Figyelt kérdés
Kisfiam gyűlöli a sapkákat, nem lehet vele sétálni menni, annyira utálja. Most már a 7. sapi után végre kaptunk egyet, amit megtűr a fején igaz az kb olyan vastag csak, mint egy sima pamutzokni. Azért szélmentes időben elég ez, vagy nagyon kevés? 3 hós a baba.
2009. márc. 20. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés.Mi még téli sapit hordunk most hideg van s gyerekem 2.5 éves...sztem nektek egy plüss vagy kötött sapi lenne jó vékony pamut béléssel amig még ilyen hideg van
2009. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. márc. 20. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányom 6 hós csak sima pamut sapit hord, mert a többibe beizzad a kis feje.

Én úgy szoktam, hogy a fülvédős, megkötős pamutsapira adok egy kapucnis pulcsit + erre jön még a bundazsák kapucnija.

Ez így elég volt neki. (mondjuk fektetve babakocsiban, tehát a széltől védte a kocsi.

2009. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 hós és sima pamutsapit adok rá. Erre jön még az overál kapucnija. És persze fedett babakocsiban fekszik, mózeskosarasban, védve a széltől. Nem panaszkodott:)
2009. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, igen ha van rajta kapucni akkor elég.:)el is felejtettem mert h nagyobb a fiam, h Ti még fektetitek a babát::)sokkal jobban van védve
2009. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. márc. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!