Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napi nem kakilás nem gond?

3 napi nem kakilás nem gond?

Figyelt kérdés
Volt másnak is olyan, hogy 2 hónapos babája nem kakilt? Nincsenek igazából fájdalmai, nem sír többet, mint máskor, éjszaka is nyugodtan aludt úgy, ahogy máskor szokott, csak azért mégis aggódom! Itattam már kömény teát vele, meg kamilla teát is, hastorna is volt, gyertyába is állítottam és a hőmérős megoldást is próbáltam, de semmi nem váltotta ki az ingert :( Más is volt így?
2009. márc. 20. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyatejes, akkor akár 8-10 nap is normális lehet. Ha nincs fájdalma, nem sír, nem görcsöl, akkor nem kell vele (elvileg) csinálni semmit, mert annyira jól hasznosítja az anyatejet. Ha nagyon nem érzi jól magát, én azért 6 nap után szoktam neki adni egy pár kanál cukros kamillateát délelőtt, ez délutánra mindig eredményt hoz.

Ha tápszeres, akkor az már nem annyira jó úgy tudom. Talán más tápszer kéne, nem tudom.

2009. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, akkor nem gond. Ott állítólag még az 5 napig nem kakilás és a mindennap 5 kaki is normális.
2009. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi még nem gond!

Az én babóm 8napig nem kakilt(2hós volt és anyatejes!) aztán a 9.napon 3x is telerakta a pelust!!:)

Azt mondta a dokinőnk,hogy annyira hasznosítja a szervezete a tápanyagokat,hogy nem képződik salakanyag!!

Amíg vidám és nem kemény a pocija,nem fáj neki addig nem kell aggódni,szerintem!Esetleg fürcsi előtt 5percet tornáztasd a kis lábát fel-le azzal megmozgatod a beleit és talán könnyebben kijön a kaki!

2009. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!