Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam ilyen rosszalvó?

Csak az én fiam ilyen rosszalvó?

Figyelt kérdés
3 hetes kisfiam nagyon rosszalvó.10-15 percnél nem alszik többet napközben és ha felvan akkor sincs el 10 percnél tovább egyedül.Semmivel sem haladok itthon,hulla fáradt vagyok.
2009. márc. 20. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk picike még, a rendszer még nem alakulhatott ki, de az nagyon kevés, ha csak 10-15 percet alszik egyhuzamban. Lehet, hogy kényelmetlen pózban fekszik.. Próbáltad máshogy altatni? Az én fiam pl 3 hetes volt kb, mikor háton már nem volt hajlandó aludni, csak hason, de úgy órákig.. Addig meg hason nem tudott.. Meg nagyon szereti, ha a hasamra rakom és úgy altatom el.. Vagy felkötöm a kendőbe és sétálok vele picit.. Aztán ha mélyen elaludt, már le lehet rakni az ágyba...
2009. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lónyugtatóval próbálkozz reggelig fel sem kel.:D:D
2009. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi van???
2009. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
sajnos az enyém is ilyen. Most 3 hós, és a 3 hónap alatt kb 6-7 nap lehetett, hogy nappal aludt egyhuzamban 1,5 órát. :(
2009. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem éhes?

nem fázik? nincs melege?


az enyem is allandoan fennvan, de o tok nyugisan szemlélődik, akar egyedul is, csak akkor sir, ha éhes, vagy ha a pocija fáj. (2 hetesek vagyunk)

2009. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyem 3 es fel hos. Delelott alszik felorat, delutan is felet. Az ejszakakkal nincs gond este fel 8tol alszik reggel fel8ig. Sajnos nappal nagyon nyugos, de valamiert mindig felebred fel ora utan, pedig csend van. Osszeteszem a kezem, ha egybe alszik felorat.
2009. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezekre azt mondta a védőnő hogy nem lakik jól :-(
2009. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17:26-os vagyok. Nalunk bizos, h nem ehes. Sot szerintem neha tul is szopizza magat. 3 honapos korara megduplazta a szuletesi sulyat. Ha ehes lenne biztos nem fejlodne ilyen szepen.
2009. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Nálunk is szépen fejlődik,úgyhogy biztosan nem éhes,a hőfok is rendben van úgyhogy melege sincs és nem is fázik,mert akkor éjszaka is fellenne miatta.Akkor várok a csodára,hátha jobb lesz :)
2009. márc. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!