Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez használható éjszakai alváshoz?

Ez használható éjszakai alváshoz?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig egy vékony takaróba bugyolálgattam a lábait, de most már azt is lerúgja. Hálózsákot meg nem szívesen adnék ilyen nagy melegben. Ez a lábzsák nem csúszik le róla?


2011. jún. 9. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A takarónál jobb, de a hálózsákkal nem ér fel. Nekünk is van általában a hónaaljáig fel szoktam húzni, de mikor felkell akkor úgy le van csúszva, hogy éppen csak a pelenka tartja.

Én vettem a lányomnak egy nagyon vékony hálózsákot. Kantáros azt szoktam egy rövidujjú bodyval.Persze nem a héten mert akkor iszonyu meleg volt, akkor egy napozó volt rajta. De ma kellemessen lehült a lakás, úgyhogy megint igy alszik.

2011. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon melegben, ha mindenkép akarsz rá adni a lábára valmit elég egy zokni is + rövid ujjú, szárú pizsi (rugdalózó)
2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jesszus rá ne adj ilyet!!!! nekünk van, ilyet használunk már 2 éve DE CSAK TÉLEN! iszonyú meleg!

a vékony pamut ujjatlan hálózsák ezerszer vékonyabb.


miért bugyolálod be egy takaróba??? adj rá egy zoknit és kész, iszonyú meleg van!

2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, mert már nagyon meleg van (és csak melegebb lesz). Még zokni se kell rá. Az enyém egy rövid ujjú vagy ujjatlan bodyban alszik, és egy textilpelenkát terítek rá, de lerúgja, úgyhogy ez is inkább csak dísz rajta.:D:D
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, én nem adnék rá ilyet....

az én lányom pelusban és egy vékony, hosszú ujjú hálózsákban alszik. tehát body nincs rajta.

2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!