Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mennyit alszik...

Hányszor és mennyit alszik napközben 5,5 - 6 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 4-5x 1-1,5 órát
2009. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik nap többször 1-1 órát, máskor meg 2X 2-2,5 órát. Sajnos ez változó nála, de ha elálmosodik leteszem.

2009. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem van úgy, hogy egész nap össze vissza 2-3x alszik 20-30 percet, máskor meg 2x is alszik 3-4 órát. nem lehet napirend szerint altatni, mert úgyse akkor fog aludni amikor én akarom (pedig néha jó lenne :D)
2009. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az és kisfiam 2x alszik napközben. Jó esetben 2 - 2,5 órákat alszik, de van hogy csak 0,5 óra alvást iktat be a napirendjébe. Nekem ez nagyon kevésnek tűnik egy ekkora kisgyereknek. De ezek szerint más babó sem mindig alszik többet.
2009. márc. 20. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
13:13as vagyok. Néha már én sem értem, hogy nekiáll hisztizni, mert már annyira álmos, nagy nehezen elaltatom, erre 20 perc múlva felkel, és hív, és úgy vigyorog, mintha mi sem történt volna. Én meg csak forgatom sokszor a szemeimet, hogy na megint lőttek a pihenésnek (mert persze szinte törvényszerű, hogy ahogy leteszem magam, azonnal fent van)
2009. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az se mindegy ám, hogy éjjel mennyit alszik. Az én 6 hónapos fiam éjjel 11 órát alszik 2 részletben, nappal meg 2-2,5 órát szokott 2 vagy 3 részletben.
2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!