Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10 hós a babám és van...

Lassan 10 hós a babám és van hogy a főzeléket üvegből adom, mert annyira köpköd a kanalazáskor. Más is küzd ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, mert az ebéd legtöbbször rajtam végzi. Valahogy meg kell etetnem, hogy jól aludjon ebéd után, de egyenlőre a legnagyobb poén az neki ha prüszköl. Elfogy a türelmem, és bedobom üvegbe. Más is van így?Vagy ilyen korban mindenki kanállal etet?
2009. márc. 20. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi csak hét hónaposak vagyunk, de tápszeresek, szóval három hónapja próbálom kanállal etetni, nálunk is cumi a vége mindig.
2009. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyan még csak 5 hónaposak vagyunk, a kisasszony már szépen tud enni kanállal is, de azért jobb az étvágya, tehát többet eszik, ha cumiből adom neki a főzeléket. Ennek van egy nagy előnye, hogy ugye ha kanállal eszik, akkor kevesebbet eszik, és akkor hamar észbe kap, hogy éhes maradt. Így a cumival nincs annyi nyűgje később, és amúgyis hamarabb letudjuk a kaját. A kanalazás gyakorlása miatt meg nem aggódok, nem láttam még felnőttet, aki cumiból enné az ebédjét.
2009. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!