Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos babám sokat sír...

A 2 hónapos babám sokat sír esténként, másoké is?

Figyelt kérdés
Egész nap alig van vele gond,eszik(szopizik),alszik.8körül viszont kezdődik a sírás,és ált.11ig tart. Ilyenkorra tartogatja a kakit,biztos az is kínozza... Jobb lenne,ha hamarabb el tudna aludni,mert a "nagyok" (4és 2 évesek) 9körül alszanak,és addigra már én is kivagyok. Más is kinlódik? Mit tehetnék?
2009. márc. 20. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt mi is eljátszottuk de nekünk este 6tól kezdődött.volt olyan is amikor reggel 6ig sírt.ez csak 1szer.meg 1szer hajnal 3ig.nyugi meg fog változni.kb 1hétig csinálta ugyanígy nálunk.6tól 11ig.kitartás!
2009. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi velünk ugyan így volt, mikor 2 hónaposak voltunk, nappal nagyon jól el volt, de este borzasztóan nyügös volt, aztán jött az az időszak mikor betettem a kiságyba este, hogy aludjon el mindig ordított, de ez is elmúlt, most magyon szépen elalszik gond nélkül.

Amúgy én olvastam, hogy a pici babák esténként mindig nyügösebbek és sírósak, de nem tudják, hogy miért.

5 hó. baba anyukája.

2009. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, a harmadik hónap végére nagyon sokat változott, most is nyűgös este, de már más..
2009. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ez is csak idő kérdése biztos...
2009. márc. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!