Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy idegesek...

Volt olyan, hogy idegesek lettetek a babátokra mert már olyan sokat sírt, vagy egyszerűen csak ki voltatok készülve?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 12:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Őszintén válaszoljatok kérlek!
2009. márc. 20. 12:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
6,5 hós, egyszer-kétszer előfordult, hogy én is fáradt voltam, ő meg nyűgös és kicsit kiborultam. De szerencsére csak pár perc volt, valahogy amíg apa haza nem ért tartottam magam, de mikor már ő is itthon volt, véget ért a türelmem. Átvette a gyerkőcöt én meg kimentem az erkélyre, szívtam egy kis friss levegőt és le is higgadtam. 5 perc múlva már nagy lelkiismeret furdalások közepette mosolyogtam a babámra. Nem is haragudtam a babámra igazán, hiszen ő picike, nem tudja megmondani mi bántja, én meg azért vagyok az anyukája, hogy kitaláljam és megnyugtassam. Ez ami erőt ad, de emiatt volt lelkiismeret furdalásom is. A párom szerint hihetetlen milyen nyugodt tudok maradni, nála hamarabb elszakad a cérna. :)
2009. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, sajnos volt olyan az első 3 hétben. Se éjjel, se nappal nem aludt. Nem igazán rá, hanem inkább magamra voltam mérges, hogy minek kellett nekem még baba. Ez szerintem a szülés utáni depi volt.

Ez természetes, de arra figyelj, hogy soha ne bántsd!!!!

Csak Rád számíthat az a pici. :)

2009. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Az én lányom nappal tündér de 1 hónapja éjszaka egy kis ördög:-))! Amikor már sokadjára kelek ki az ágybol azért néha elszakad a cérna! De reggelre el mulik amikor ki veszem at ágyikojából és rám mosolyog!
2009. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná!!! Sztem mindenki volt már így!
2009. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Őszinte leszek mert erről nem sokan beszélnek szerintem és tudom hogy kővel hajigálnak itt is majd azok akik nyugodtak és higgadtak tudnak maradni akkor is mikor már fél napja bőg a gyerek, és akkor is mikor nem aludtak egy jót másfél éve, mikor minden összejön és semmi sem úgy van ahogy kellene hogy legye...szal én nagyon ki akadok néha!Teljesen kifordulok magamból!Dühöngök kiabálok!Magamra sem ismerek!Nem tudok uralkodni magamom és a legrosszabb az efajta kirohanás utánni lelkiismeret- furdalás.Komolyan elhiszem hogy vannak akik kár tesznek a babájukba mert sokszor én is majdnem....fúú de borzasztó leírni is...rendesen félek magamtól.És arra gondolok hogy lehet jobb lenne ha elvennék tőle e gyereket!Borzalmas gondolatok de azt kérted őszinte legyek az voltam:((((

2009. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: le a kalappal! :)
2009. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
van olyan.mindig azt mondtam nem lehet rájuk haragudni.dehogy nem.ez a kimerültségtől van.nyugi kis idő s el is felejted milyen volt.hip-hop megnőnek!kitartás
2009. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a 12.12 es válaszolót,elgondolkodtam , ő leírta amin minden anyuka végig megy /és aki nem az HAZUDIK/!
2009. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! sosem bántnám a gyermekem, de néha nálam is elszakad a cérna és elkezdek kiabálni...ő meg csak néz a nagy szemeivel! Persze utána meg én sírok, hogy milyen anya vagyok...kitartást lányok, akkor ezek szerint nem tud senki sem egész nap higgadt maradni és vigyorogni,ha nem úgy alakulnak a dolgok!
2009. márc. 20. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!