Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okom aggodni, hogy a...

Van okom aggodni, hogy a babom nem iszik/eszik kello mennyisegu folyadekot?

Figyelt kérdés
keveset eszik,iszik.tapszerrel,tejpep vizevel eggyutt a babom kb 400ml folyadekot visz be szervezetebe,anyosom szerint nagyon keves,es leaalhat a vese mukodese,de egyszeruen nem akar tobbet se inni, se enni,teat v.gyumilevet szinte alig iszik par kortyot egesz nap,hiaba kinalom mindig.aggodnom kellene?
2009. márc. 20. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálta, végül kecskeméti és hippes gyümileveket próbáltam és ezeket egyre többet felesben vízzelhigítva megissza. Szépen lassan fokozatosan egyre többet ivott belőle, most már napi 250-300 ml plusz folyadékot tudok így adni.

Nálunk a kecskeméti alma-körte és a hipp csipkebogyó-alma megy a legjobban. (amit én csinálok neki azt sajna nem issza :( )


Nagyon sokszor kell kínálni őket, akár naponta 30x is. Közvetlenül ébredés után szokott az én babám sokat inni.

2009. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nincs eleg pisis pelus,tudom ha mas tenne fel ilyen kerdest akkor en is azt irnam hogy valahogy biztos csak ra lehet venni hogy igyon,de mar mindent kiprobaltam es semmi,es most hogy ennyien irjatok hogy tenyleg keves ez a folyadek,sirni tamad kedvem,mert nem tudok mit tenni ellene...vagy lehet rossz anya vagyok.
2009. márc. 20. 12:21
 13/16 A kérdező kommentje:
a vedono is azt mondja kinalajm surun,de o sem hitte el mikor latta mit csinal a babom a folyadekkal,csak nekelljen le nyelnie
2009. márc. 20. 12:23
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fordítva de úgyanez a problémám, nekem iszik, de nem eszik, én kedden viszem szakrendelésre, mert ez már nem állapot!

sok sikert

2009. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rossz anya! Ne viccelj már!

Nálunk volt olyan szomjúságsztrájk, hogy végül a nurofenes adagolóval tettem a szájába az innivalót!


Ne keseredj edj, próbálgasd sorra a lehetőségeket!

Próbáld ki a különböző márkájú cumifejeket, különböző lyukmérettel, kanalakat, itatópoharakat, sima poharakat, különböző teákat, gyümileveket!


Menni fog, nyugi! :)

2009. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sztrájkolt az ivás területén.Cumisüvegesek voltunk,aztán egyik napról a másikra nem kellett neki.Jött a foga,és fájt neki az ínye tőle.Én is kipróbáltam az összes babateát,gyümölcsleveket,semmi eredmény nem volt.2-3 dl folyadék az össz mennyiség egész nap.Aztán egy ismerősünk kisfia ivott az enyém előtt kisüveges Cappy-t.Kinézte a kezéből,megkínáltattuk,és elfogatta.Most tartunk ott,hogy 2 kisüveggel iszik meg belőle,+ a napi leves.De ha most is kínálom,nem fogadja el a teát,más gyümilevet is csak akkor,ha olyan a színe,mint a Cappynek. Próbálgass több féle ücsit,mert lehet hogy a babafélék nem jönnek be neki.Csak hát a fogai!Tudom!De ha ez az ára,hogy igyon...
2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!