Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okom aggodni, hogy a...

Van okom aggodni, hogy a babom nem iszik/eszik kello mennyisegu folyadekot?

Figyelt kérdés
keveset eszik,iszik.tapszerrel,tejpep vizevel eggyutt a babom kb 400ml folyadekot visz be szervezetebe,anyosom szerint nagyon keves,es leaalhat a vese mukodese,de egyszeruen nem akar tobbet se inni, se enni,teat v.gyumilevet szinte alig iszik par kortyot egesz nap,hiaba kinalom mindig.aggodnom kellene?
2009. márc. 20. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én elég "laza" anyuka vagyok az ilyen dolgokban, de ez tényleg kevés :(
2009. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád?
2009. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de egyszeruen nem akar tobb folyadekot inni,semmilyen felet,azt mondjak ha szomjas lenne inna,de megsem iszik.6 hos
2009. márc. 20. 11:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Az en babam sem volt hajlando se inni se enni a multkor amikor beteg volt, hasmenese, laza volt, es nagyon feltem, hogy ki ne szaradjon. En kiskanallal itattam, mert cumisuvegbol nem volt hajlando, es igy "be tudtam csapni". Surun kanalazz bele vizet, vagy gyumolcslevet.
2009. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kislányommal másfél éves korában voltunk kórházban hányás,hasmenés-kiszáradás miatt. Akkor engedtek haza amikor már fél litert megivott egy nap. Tudom ez más eset.. Mindenesetre ha többet nem tudsz belétuszkolni,akkor tutti elég neki ennyi! Ne eröltesd szerintem,és próbálj ne aggódni emiatt. Felnőttek között is van "kacsatipus" meg olyan aki alig iszik egész nap pár dl-t.
2009. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mar mindent kiprobaltam,a kanalazast is,de kikopi...
2009. márc. 20. 12:10
 7/16 A kérdező kommentje:
na jo,megprobalok nem aggodni,de ha azzal tomik a fejem hogy a vese mukodes leall,akkor nemtudok nem aggodni.
2009. márc. 20. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld kanállal itatni, de ne kamilla teával mert az víz és hashajtó enyhén. Ha kell negyedóránként próbálkozz, mert ez tényleg kevés. Babavíz, hígított gyümilé, tea, bármi, amit hajlandó meginni. Az én 6 és fél hós babám sem volt hajlandó 5 hónapos koráig cumisüvegből inni, aztán látta, hogy én is üvegből iszom, azóta ő is akarja. A pohárral továbbra sincs gondja. Esetleg próbálj előtte inni te is, hátha akkor kiváncsiságból neki is kell majd. Remélem lesz eredménye. Szorítok!
2009. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van eleg pisis pelus? Szerintem te vagy a felnott, es ha akarod, valahogy ugyis ra tudod venni hogy tobbet igyon. Ki fogod tapasztalni, hogyan itathatod. Ha a baba megszokta, hogy ilyen keveset iszik, akor persze, hogy nem fogja kerni. At kell szoktasd, ami keves az keves.
2009. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kinezi a szambol ha poharbol iszom,oda tartom neki iszik is belole,csak nem nyeli le hanem kikopi,mint minden folyadekot,nagyon aggaszt a dolog.
2009. márc. 20. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!