Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is morog evés közben,...

Más baba is morog evés közben, mint egy medvebocs?

Figyelt kérdés
Amikor szilárdat eszik, minden kanál után, amikor bekapja, morog egyet, mint a kis medvebocsok :-). Miért van ez? Amolyan "hiszti" szerűség?
2009. márc. 20. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is szokott, szerintem nem hiszti. Szerintem azért csinálja, mert nem vagyok elég gyors:)
2009. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) ez érdekes, nekem is csinálja kisfiam, bár nekem néha akkor is mikor szopik este. Szerintem ízlik neki, vagy igaza van az előző válaszolónak és nem vagyunk elég gyorsak. Én azt vettem észre, ha már nem morog, akkor nem kell neki több! Nem hinném, hogy hiszti :)
2009. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyém is morgott. Én úgy értelmeztem, hogy "hümm, de finom". És ilyenkor be is falta az egészet.
2009. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam :-) Egyébként egy ismerősöm is azt mondta, hogy nyammog, mert ízlik neki :-)
2009. márc. 20. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyammog. :-)
2009. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!