Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 3 hós babátok?

Mit tud 3 hós babátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan nevet, a babatornáztatón már tudatosn "fogdossa" azt a csörgőt, amit elér. Ha háton van, felfelé araszolgat. Leteszem a kiságyba kb.középre, mire 10 perc múlva bemegyek, a feje már a rácsnál van:)Vagy keresztbe fordul a kiságyban:)
2009. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindent a száába töm, a csörgővel elvan, a rongybabáját imádja, be nem áll a szája (egyfolytába gügyög), hasról már 3szor hátra fordul, és sokat nevet.
2009. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk főleg ölben van el, a játszószőnyegen rövid ideig marad meg, emelgeti a fejét, néha beszél az állataihoz, párszor oldalára fordul, hason egyáltalán nem marad meg. Baj, hogy még ritkán nyúl tárgyak felé? Nem nyomja ki magát? Nincs el egyedül? Sokat sír?
2009. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam még nem fordul meg. Nem fogja meg a csörgőt. Kicsit aggódom. Igaz a kérdést nem én tettem fel, de valamit rosszul csinálok?

Ha van valakinek ötlete hogyan ösztönözhetném jobban, segítsen. Köszi.

2009. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az én babám holnap lesz 3 hónapos. Nagyon sokat gagyog, hangosan kacag.Kommunikál is, utánozza azokat a hangokat, mellyeket "mondani" szokott és mi ismételjük, akkor újra mondja és neveti. Egy bizonyos "ö" hanggal és mosollyal jelzi, ha elégedett. :) Hason ő is utál, nem marad meg, de a fejét szépen emeli, könyökölni még nem tud. A kezeit nézegeti, de még nem használja. Hátról oldalra fordul, majd vissza. Apát mosollyal üdvözli, ha hazaér a munkából.
2009. márc. 20. 11:37
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, és mindig próbál felülni, kb. 45 fokba felhúzza magát. :)
2009. márc. 20. 11:39
 7/9 A kérdező kommentje:
És a cumit kb. fél mterre lövi ki a szájából... :D
2009. márc. 20. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem fogja meg a csörgőt, csak a kezét eszi ezerrel. Próbálom beletenni a kezébe, tegnap véletlenül még a szájába is vette. Nemtom, hogy lehetne ösztökélni, éneklek hozzá, zörgök Neki, de nem valami aktív baba. A lábai néha nagyon járnak, és a kezei, párszor oldalra fordult, de ennyi. Hason utál lenni.Félek mindig, hogy valami baja van, de biztos csak lustább. Főleg akkor rossz, ha olvasom más babája mennyi mindent csinál már. :-)
2009. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell aggódni. Pl az enyém egyáltalán nem emelte a fejét 2,5 hóig hason, csak sírt és feküdt. Aztán egyik napról a másikra gyönyörűen, több centire kiemelte a fejét imbolygás nélkül! Addig meg tényleg semmi. Szóval lusták is... :)
2009. márc. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!