Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában hány hónapos korra...

Általában hány hónapos korra kell felülnie/felállnia egy bébinek? És másznia?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Hogy általában mikor kell? ez így kicsit butuskán hangzik :)


Mászni 9 hónaposan szoktak,felülni átlag 8, felállni legkésőbb 10.


Az első 7 hósan mászott,8 hósan felállt,de ülésbe húzni magát úgy,hogy semmit nem fogott... úgy későn. Mindig mászásból ült.

A második 10 hósan mászott,11 volt mikor felállt,de ülni már 8 hónaposan ült.

2011. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha butuskán hangzik! Én meg azt tartom butuskának, ha valaki válaszol egy kérdésre, és mellé fűz egy ilyen beszólást! Szerintem ha valaki megjegyzés nélkül nem tud válaszolni, akkor ne is tegye!
2011. jún. 8. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor kevesebb kedves mosolyt biggyesztek oda,hogy joggal legyél felháborodva! :D
2011. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon babafüggő.Minden babának más a ritmusa,A fiam most volt 10 hónapos és most kezdett el mászni és felülni magától.Eddig csak segítséggel ült fel,de stabilan tartotta magát elég régóta.Kúszni is kúszott.Most próbálgatja az állást,térdre húzza fel magát néha sikerül felállni de vissza is csücsül.Több ismerősöm macerált és okoskodott,hogy ilyen későn még nem teszi meg ezeket a dolgokat,mert az ő babájuk már igen..vigyem el orvoshoz..

bevallom sokszor rosszul esett és magam okoltam,hogy én nem csinálok-e jól valamit.

Ha esetleg te is ezért kérded,nyugodj meg és várd ki az időt minden menni fog.

azt még hozzáteszem,hogy a fiam elég hosszú,és nagy baba,lehet ezért is ment nehezebben neki..

2011. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónaposan felállt, de addig se kúszni, se mászni nem volt hajlandó. Pont 10 hónapos volt, amikor elkezdett mászni (nem tudom miért, de nála az állás előbb jött), és egyből ki is ült. Most 10,5 hónapos és pár lépést már egyedül is megtesz, aztán persze borul :-(
2011. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!