Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a Sinlac pépet?

Hogyan adjam a Sinlac pépet?

Figyelt kérdés
Babám nemsokára 5 hós, elég jó étvágyú, de hamar megéhezik a kajcsik között. Föleg a tápszer után...lehet ezzel keverni , hogy laktatósabb legyen? Vagy csak fözelékekbe lehet alkalmazni süritésre?
2009. márc. 20. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A dobozon is rajta van az útmutató, de én pl-ul este adom 180 ml vízhez azt a mennyiséget. Így hígabb valamivel. De teheted gyümölcsbe, vagy főzeléket is dúsíthasz vele, vagy önmagában tejpépként is de akkor kanállal add neki. 11 hós kislány anyukája

2009. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, tápszerbe még nem kevertem, nem tudom, hogy lehet-e. Viszont nagyon finom, általában szeretik a babák, és sokkal laktatóbb, mint a tápszer. Viszont arra vigyázz, hogy ha utolsó etetésre adod neki, lehet, hogy megváltozik az éjszakai "rend", mert nagyon szomjasak lesznek utána a babák. Én nem adnám neki rögtön az utolsó etetésre, hanem pl. az utolsó előttire (bár az én kisfiam átalussza az éjszakát, 17h-kor adom neki a Sinlac-ot, 19:30-kor van az utolsó tápszer.
2009. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2009. márc. 22. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!