Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatoktok 7hós babámnak...

Mit adhatoktok 7hós babámnak reggelire?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja hagyta abba a szopizást, azóta tápszert kap.Pontosabban 1 hónapja ebédre főzeléket kap reggelire gyümölcsöt kekszel, du. kap tápszert, és estére tejpépet.Néha van hogy hajnalban még meg éhezik akkor kap még egy kis tápszert. Szeretnék át állni arra, hogy de. két étkezésközt kapjon egy kis gyümit, meg du.De akkor mit adjak neki reggelire.Tudom lehetne tejpépet is de szerintem az ahoz nagyon drága,hogy 1 nap kétszer kapjon.Meg szeretném ha változatos lenne az étrendje.Még nincsen foga.

Előre is köszi a válaszokat.


2009. márc. 20. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kaphatna reggelire tápszert, tízóraira gyümit, ebédre főzit, uzsira gyümit és vacsira tejpépet v. a déli főzi maradékát. Aztán nemsokára be lehet vezetni a joghurtot /azt hiszem 8 hótól/ és akkor erre le lehetne cserélni az egyik gyümit. Reggelire azért nem ajánlok mást, mert olyankor még kómásak és nincs türelmük enni. Legalábbis én ezt tapasztaltam. De lehet egy kis kiflicsücsköt elrágcsál.
2009. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!