Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt meg valaki akinek a...

Van itt meg valaki akinek a babaja altalaban nem akar enni reggel?

Figyelt kérdés
ejszaka egyszer sem kell fel,es reggel nem ehes-elvileg!!!!es az a legrosszabb hogy nem is tudom,h.mikor ehes,mert soha nem sir hogy o ehes lenne!!!6,5 hos
2009. márc. 20. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanezzel kuzdok en is! este 7kor evett utolján és ma még csak kb 5 kanal tejpépet tudtam belediktálni. most fogok gyümipürét csinálni, azt talán megeszi majd,10 körül azt már el szokta fogadni. nem is hizik miota ilyen szarul eszik. 1 körül fozeleket eszik,mar abba is keverek tápszert neki. 5 körül iszik 150 ml koruli tápszert. este bevágja a tejpépet és asnap kezdodik a harc elolrol reggel.
2009. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi is 6,5 hosak vagyunk. nem tudom min változtassak:-(
2009. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom en is mi tevo legyek mar,teljesen kivagyok mar emiatt,ugyanis o is alig hizik,pedig ra férne!!!!Nalunk is ma reggel par kanal tejpepet tudtam bele nyomni azt is eroszakkal...tegnap mar az ebedjet sem adta meg,azon gondolkodom lehet kihagyom a tizorai gyumit,hath a igy megeszi az ebedjet.vagy nem tudom mi tevo legyek?
2009. márc. 20. 09:38
 4/8 A kérdező kommentje:
ja es az enyem a tapszert sem akarja mar meginni,csak akkor adom neki mikor kómás,akkor megiszik 1 kevest.
2009. márc. 20. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
most csináltam meg neki a gyümit. evett kb 10 kanállal szépen, egyszercsak elkezdett ordítani, hogy álmos. egy órája kelt fel. mondjuk jön a foga, az első kettőnél is aluszékony volt, lehet ezért álmos megint. most már nem tudom mit csináljak. se reggeli ,se tízórai, ebédre adok neki tápszert azt hiszem, mert ha ennyire rosszul fog enni, muszáj lesz visszaállnunk arra:-(
2009. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olyan volt nálunk is, hogy nem ette meg a tápszert, csak éjszaka. most szerencsére átestünk ezen az időszakon, mostanában délután elfogadta gond nélkül. bár én fele víz, fele gyümilével csinálom neki, tisztán vízzel már nagyon régóta nem hajlandó meginni. A védőnő ajánlotta, hogy csináljak neki turmixot. mondjuk egy banán vagy egy alma és hozzá 100ml tápszer. az elég híg lesz ahhoz, hogy cumisüvegből megigya még, de nem fogja érezni rajta a tápszert. Néhányszor én csináltam neki ilyet, és tízóraira azt kapta. próbáld meg esetleg! A milupanak az oldalán van néhány jó recept, ilyen turmixok, meg hasonlók. én azért néztem meg, mert allergiára veszélyeztetett a gyerkőc, úgyhogy mindent én főzök neki, nem veszek bolti gyerekkajákat.
2009. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mennyi folyadek fogyik el 1 nap a babatoknal?
2009. márc. 20. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak most olvastam, hogy írtál még, bocsi! eddig 1-1.5 dl kb. Ma volt a védőnő itt, azt javasolta, hogy semmi mást ne kínáljak neki inni, csak vizet. Ha valóban szomjas, abból is fog kortyolni. Lehet, hogy a gyümilével eltelik, és azért tolja az étkezéseket. Amúgy 3 körül megint egy őszibarack-tápszer turmixot evett a fiam, és elalvás előtt egy háromnegyed adag tejpépet. Nem sok minden, 3 étkezés volt ma:-( Remélem nálatok is megoldódik a gond lassan, én reménykedek, hogy vissza tudunk állni a normális evésekre idővel!
2009. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!