Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor raktátok lejjebb a...

Mikor raktátok lejjebb a kiságyban az ágyrácsot? Miért akkor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már feltudott állni. nehogy kiessen!
2011. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ágyrácsot?

Azt nem raktuk lejjebb, csak levettem a múlt héten,

27 hós azóta megint a helyén alszik.

Ha előbb eszembe jutott volna.-)))

21 hóaposan kimászott az ágyból, azóta nem is aludt benne egészen mostanáig


a fekvőfelületet 6 hónaposan, de csak pár napig volt a legfelsőnél eggyel lejjebbi állásabn mert 6 hónapos 1 hetsen felállt

Úgyhoyg ment még lejjeb, aztán végén a legalsó 4. állásba már nem tudom mikor.

2011. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először mikor elkezdett forogni, 5 hónaposan, középre. aztán mikor láttam, hogy kezd felülni, letettük, ekkor 6 hónapos volt és jó volt a megérzésem mert másnap felült és mászott.

aztán teljesen lentre akkor tettük amikor felállt, 7 hónapos korában, bár ez 5 centi volt, nem esett volna ki :)


miért akkor? nem egyértelmű? nekem kényelmes volt, hogy nem kellett mélyre hajolnom érte aztán veszélyessé vált

2011. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor felállt. nem vártam meg, hogy hányszor tudja bemutatni, így mindjárt leraktuk. Utána eltelt kb 3 hét, mire újra rájött, hogy hogyan tudja felhúzni magát, akkor volt 6 hónapos.
2011. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 pontra emelhető a mienk, 4 hónaposan mikor nagyon ficánkolt akkor leraktuk újszülöttből a következőre pontra az kb 10 centi, onnan meg 6 hónaposan mikor már felállt az ágyban hogy át ne essen leraktuk teljesen. Most meg 13 hónaposan levettük a rácsot mert nem bírt megmaradni a kiságyban azóta szeret is benne aludni tettünk hozzá neki leesés gátlót és úgy alszik hónapokóta hogy magától mászik be..
2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

140x70-es kiságyunk van, amin 4 magasságban is lehet állítani a rácsot (gyárilag 3, plusz a párom csinált még egyet). Újszülött korában ugye totál fent volt, aztán 5 hónapos kora körül már egy szinttel lejjebb raktuk, mert kezdett négykézlábazni, és félő volt, hogy a rácsba kapaszkodva felül, felkapaszkodik, és kibukik az ágyból. 7 hónapos korában felállt, így akkor már le kellett rakni a legalsó szintre, illetve itt volt az, hogy egy picikét följebb párom fúrt még lyukakat, mert én alacsony vagyok, és nagyon mélyen lett volna kisfiam a legalsó beállításnál, alig bírtam behajolni hozzá.

Aztán pár hónapja leraktuk a gyári legalsó szintre, mert bár elég mély a kiságy, azért kisfiam szépen megnőtt, és féltünk, hogy kibukik vagy kimászik - most 20 hónapos, és a hóna alá ér a rács teteje (és hogy miért alszik még rácsosban? Hogy ne mászkáljon éjszaka).

2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mi kiságyunkat 3 fokozatba lehet állítani.

Legfölülről középre akkor került, mikor hason fekve fel tudta nyomni magát négykézláb állásba.

Legalulra pedig akkor, mikor fel tudott térdelni a középső fokozaton.

2011. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hósan,amikor elkezdett forgolódni,mindig a pelenkázót rugdosta.
2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!