Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy unjátok a kakitémá...

Tudom, hogy unjátok a kakitémát, de nem kéne gyakrabban kakilnia igy, hogy tápit is eszik a tejci mellé?

Figyelt kérdés
Öt hós fiam eddig tejcsizett, mostmár tápit is kap, a tej kicsivel több még. Eddig 5-6 naponta kakilt. Most hogy "vegyesen" eszik, hány naponta kell kakilnia? Szóval hány napig várjak és ne kezdjem kivarázsolni kamillateával, hőmérővel? Nem kéne neki a tápi miatt gyakrabban?
2009. márc. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a tápszer fogja a székletet. De inkább kérdezd meg az orvost!
2009. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát 5/6 napnál még tovább tartogatja!???? Te jó ég! Van valaki aki igy eteti a babát ? Hogy kakiltok:) ?
2009. márc. 19. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tápszer általálában tényleg kicsit fogja, de nálunk akkor is min. napi 1 kaki volt, amíg csak anyatejes volt a fiam. Amikor már tápit is kapott akkor inkább csak sűrűbb lett.
2009. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Babámnak ameddig csak szopizott 1-2 naponta volt széklete. Mikor tápizott is 3 naponta kb. de már beállt napi szintre.
2009. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amig nem szenved tőle, nem kemény a hasa, hagyjam békén?
2009. márc. 19. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsöl, nem látod rajta, akkor hagyd. Az én lányom is 5 hósan lett tápszeres, nekünk szinte mindig csak heti 1x volt széklete. Nem egyforma az emésztésük.

A lázmérőzést nem ajánlják, a kúpot is csak néha, mert megszokáshoz vezet.

Szerintem ha rákeresel, biztos találsz régebbi fórumot ezen az oldalon, ami ezzel foglalkozik.

2009. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed adhatsz neki kamilla teát, az hashajtó. Nem gondolkodtál még a hozzátápláláson? Alma után én a barackot ajánlanám az is hashajtó.Sok sikert!
2009. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!