Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak másfél órát tud...

Miért csak másfél órát tud ébren lenni 4 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Másfél órát ébren van, vagy eszik vagy nem, ahogy éppen kijön, és utána vagy nézelődik vagy játszunk, tehát nem éri annyira sok inger. És szinte percre pontosan másfél óra múlva elkezd nyűgösködni, berakom az ágyába és alszik. Igaz,minden alkalommal csak fél órát. Más babája is volt ilyen?
2011. jún. 7. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj ezzel?

Egyik lányom 7 hónapos koráig minden evés után aludt még.

Majd változik, ha nyűgös altasd el.

Kialakul az a napirend így is, hogyha a fürdés és az evések nagyjából azonos időpontban vannak.

2011. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos múlt a kisfiam, de még mindig átlag 1,5 órát bír ébren. Akkor viszont nagyon aktív. Én örülök ennek a helyzetnek. Lesz még eleget fent egész nap :)
2011. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig nekem egész nap fent volt a pici.... én meg ezért aggódtam. Aztán szépen ráállt az alvásokra, volt olyan időszak, hogy 5-6x 20 percet egy nap, majd jött az hogy délelőtt 11-ig aludt egyhuzamban, aztán délután is 2* 20 percet, most pedig ott tartunk, hogy délelőtt 2* alszik 20 percet, majd ebéd után elájul, ha minden jól megy akár 3 órát is alszik (az első ilyennél ébredés után lázat mértem neki, mert azt hittem beteg) majd 6 fele szintén eldől 20 percre és végül olyan fél9-től alszik reggel 6-7ig egyhuzamban. Kíváncsi vagyok ez meddig tart, biztos lesz még változás.
2011. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom pont így volt.

! hónaposan 1,5 órát bírt és szinte percre pontosan 0,5 órát aludt.

Aztán növelte ezt az időt, fenn volt 2 órát és 45 pervet aludt.

Most 8 hós és 4 órát bír. 2 szer alszik 1,5 vagy 2 órát.

E tök normális, örülj, hogy alszik.

2011. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki!! :))

Az enyém 2 óránként alszik,minimum 1 órát. :)

2011. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!