Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy 7 hetes...

Miert van az hogy 7 hetes babam, csak 40 perceket alszik egyszerre?

Figyelt kérdés
Egy par napja kezdodott hogy nem tud aludni rendesen kb.40 perc utan megebred sirva es utana nagyon nyugos es almos de megis alig tudom ujra elaltatni.
2009. márc. 19. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy eddig 3-4 orat is aludt egyszerre, es akkor volt kipihent.
2009. márc. 19. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

ha megfigyeled-de olvastam is,h a babáknak 40-45 perces periódusaik vannak.én volt,h a 45.percben még a csapot sem mertem megnyitni,mert nekem is sokszor felébredt rá.próbáld meg visszaaltatni-cumival,ringatással,mert ez nagyon kevés idő egy ekkorka babának.

2009. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
probáld meg gyors cicire tenni hátha vissza alszik v. én szoktam fölöltöztetni gyors és még kint vissza alszik
2009. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy kirángatsd az ágyából szegénykét! Tényleg kevés ez az alvásmennyiség! Valami zavarja, tényleg lehet valamilyen hang is. Ő lehet érzékenyebb a zajokra, próbálj tök csendes, elsötétitett környezetet biztoditani neki a nappali alváshoz is. Én addig nem mentem ki a szobájából, mog el nem telt30-40 perc. Nekem 30 perc után kezdett mindig mozogni, gyorsan cumival, simivel visszaaltattam, igy aludt órákat. Csak el kell kapni azt a bizonyos pillanatot és visszaaltatni.
2009. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!