Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hónaposan gyerekágy kiságy...

11hónaposan gyerekágy kiságy helyett?

Figyelt kérdés
Kislányom holnap lesz 11hónapos, de már nem szeret a kiságyban aludni, sőt üvölt benne. Most pár hete velem alszik a hálóban, apa pedig a nappaliban a kanapén. De azt a megoldást találtuk ki h veszünk neki egy gyerekágyat. Csak félek h leesne még akkor is ha van körülötte védőrács. Tapasztalatok e téren?
2011. jún. 7. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi még ehhez!!!!Legalább is én nem merném még a 11 hónapos lányomat rendes ágyba tenni!Nem lehet ,hogy rájött hogy VELED alidni sokkal jobb és ezért nem szereti a kiságyat?
2011. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert akkor is szépen alszik ott ha én nem vagyok vele (apával aludtam a nappaliban próbaképpen). Szerintem már kicsi neki és nem tud benne úgy forogni helyezkedni...
2011. jún. 7. 08:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsi neki?Mekkora a babád?Mert a tesóm több,mint 2 évese is kiságyban alszik...:)inkább csak lehet szabadságra vágyik:D,de nem félsz,hogy leforog a renges ágyról?mert ha van is védő körben,az sem teljesen zárt,mert van egy kis rés ahol,fel le tud mászni....meg ha feláll?Jajj ki ne essen fejjel...
2011. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hmm

szerintem nyugodtan csak kell leesésgátló

pl az ikeában van pár jó

pl akár hosszabbíthatót is vehetsz


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2011. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mikor felébred akkor ügyesen felül és nem feláll! Még a kiságyban is mindig üldögélt még odaértem.
2011. jún. 7. 08:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is kizárt hogy kicsi legyen. Nagyobbik lányom 3 éves koráig abban aludt (kiszedhető rácsokkal). Tudom, ez a másik véglet, de akkor is.

Szerintem az apa-anyaillat miatt szereti azt az ágyat, ez inkább erről szólhat...

2011. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
78 cm és 9kg volt 1hónapja. A kiságy pedig keskeny és nem tud forogni benne szerintem...
2011. jún. 7. 08:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy gyerekágyat veszel, akkor vegyél. Nagy baj nem lehet belőle, maximum visszatértek a kiságyra, és később előveszitek, ha még nem válik be.
2011. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt akartam írni,mint az utolsó!!!

Ha eldöntötted hogy megpróbálod akkor kajrá,de nem dobd ki még a kiságyat és meglátjátok mi lesz...

2011. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kicsi neki? Az én lányom 7 hónapos kora óta úgy alszik, hogy forgolódik és dobálja magát, nem fér el a kiságyban, sajnos már a mi ágyunkban sem, engem is kitúr az ágyból. Én is gondolkoztam már gyerekágyon, csak eddig nem lett volna hova tenni.
2011. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!