Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több teát iszik mint...

Ha több teát iszik mint idáig, majdnem háromszor annyit, lehet barnább a teától a széklete? Pickwick gyerekteát iszik.4 és fél hónapos.

Figyelt kérdés
Ha véreset kakál, akkor piros vér van a székletébe, vagy barnás alvad vér?
2009. márc. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány hós kortól adható ez a tea? Lehet, hogy váltani kéne.


Én úgy tudom, hogy ha friss vér van a székletben, akkor az a végbélből jön, ha pedig alvadt, akkor a bélrendszerből.

2009. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alvadt vér van a székletben, az fekete színű lesz tőle.
2009. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom, hogy ez a tea 1 év felett adható.

Inkább babateát adj neki.

Ha a végbél vérzik, akkor piros.

Ha valahol beljebb, mélyebben akkor fekete.

2009. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a teának köze van a széklethez. De szerintem az a tea nagyon korai még. Különbség van a gyerek és a baba tea között. Nekünk a Babamosoly és a Mecsek tea vált be eleinte /patikából/. Később a DM- ben vettem "DM-es" baba teát.
2009. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Van itthon Milupa instant narancs és őszibarack tea, ami 4 hónapos kortól adható, kipróbálom azt hátha jó lesz. Akkor lehet, hogy a teától lett lazább a széklete is a lányomnak?
2009. márc. 19. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

1. vagyok. Igen, lehet.

A narancsos is okozhat gondot, óvatosan.

Ha ragaszkodsz az instant teához, akkor inkább hipp alma-citromfű, ez ártalmatlanabb.

2009. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A granulátumos narancsos nem allergizál. És a többi HIPP tea sem. Amire az van ráírva, hogy x hótól adható, nyugodtan próbáld meg. Ezekből a termékekből kivonják az allergén anyagokat.
2009. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak elvileg igaza van! Az én babám mégis tiszta pötyi lett a málnás és a narancsos instant hipp teától is :(
2009. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!