Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám tegnap előtt...

3 hós babám tegnap előtt kapta meg az oltását. Azóta alig eszik, viszont a teát szinte vedeli, aluszékonyabb, láza nincs. Az oltás miatt nem eszik?

Figyelt kérdés
Másnál ez hogy volt? Kezdek aggódni. Eddig naponta 680-830között evett. Tegnap alig 590-et ma eddig 360-at. Mit csináljak????????
2009. márc. 19. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én biztos meg kérdezném a gyerek orvost telefonon
2009. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, de az egy ...asz, már bocsánat.
2009. márc. 19. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én babám is 3 hós, a nagyok hazahoztak valami takonykórt az oviból és a kicsi is elkapta. És nekem is 3-4 napig szinte alig evett! Ma már jobb volt.

A babád amúgy mosolyog, jó kedvű? Hátha rendeződik, de azért kérdezd meg tényleg az orvost.

2009. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, látom, nem bírod a dokit. A védőnőtől tudsz tanácsot kérni?
2009. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jókedvű, meg vigyorog, játszik, bár többet alszik mint szokott. Láza nincs. Sajna nálunk a háziorvos a gyerekdoki is egyben, több praxist vállal egyszerre. Amikor csecsemő és gyerekrendelés van, akkor van felnőttrendelés is úgyhogy rohangál a két rendelés között. Össze-vissza kapkod, semmire nincs ideje. Nem akartam beadatni neki még a prevanalt, csak később, de beadta, mert az idióta védőnő beírta a kartonba, hogy már egyet kapott, hiába mondtam, hogy értse már meg, hogy nem kapott még a gyerek prevanalt. Szóval egy vicc az egész. Felhívtam, azt mondta 3napig ez elfogadható. Ma csak 490-et evett!!!! Hiába próbáltam belediktálni, másfél óra szenvedés után feladtam, elringattam a drágámat, most alszik. Próbáltam a közeli településeken másik orvoshoz átmenni, de nem vállaltak a távolság miatt. Szóval ez van. Megvárom, hogy holnap mennyit eszik, ha nem kajál elviszem máshováambulánsan, nem tudok jobbat. Milupa HA 1-et eszik, lehet hogy váltani kénenem HA-s ra, azok állítólag édesebbek.
2009. márc. 19. 22:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Hippes teát iszik, arra gondoltam, mivel azok édesek, esetleg elveszik az étvágyát. Lehet, hogy visszatérek a mecsek babateára, csak az meg 3-4óra után "benyákosodott" hiba főztem mindig frisset, ilyen úszó valamik keletkeztek benne pár óra után, pedig természetesen forralom a vizet, az üvegeket cumikat kifőzöm.
2009. márc. 19. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém így volt oltás után három napig.Láza neki sem volt.Rajtuk inkább így jön ki az oltás hatása.
2009. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, 21:55-ös vagyok.

Én a helyedben keresnék egy másik gyerekorvost. Itta afaluban ahol lakom, nincsen gyerekrendelés, én olyan orvost fogadtam, aki kijön, ha hívom. 3 gyerekkel elég nehéz lenne bebuszoznom a közeli városba.

Természetesen fizetek neki, ha kihívom, de nem erre hajt, nagyon lelkiismeretes orvos, általában ha kötelező oltás idő van, ő keres engem telefonon, hogy jönne oltani! Nagyon naprakész!

Az evés miatt meg ne aggódj, tényleg vannak ilyen átmeneti korszakok, amikor kevesebbet esznek. Biztosan most más kell a szervezetének (sok alvás). ha éhes lenne, üvöltene:)) Ez tuti!

2009. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!