Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik 2 funkciós babakocsival...

Melyik 2 funkciós babakocsival tudnám összekomplektálni a Besafe izi sleep ülés/hordozót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és szeretném kb 80-90 ezerből kihozni, a hordozót vaterán 25 körül meg lehet venni és durván marad 60 egy kocsira, aminek csak az lenne a kikötése, hogy nagyok legyenek a kerekei. Köszi! :)
2011. jún. 6. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az a hordozó. Ha sokat autoztok akkor érdemes is ennyit költeni rá, de ha nem szerintem ennyit ne adj ki egy hordozóért, főleg hogy használt!

Hát hogy melyik kétfunkciós babakocsiba tudnád belerakni, hogy úgy sétáljatok? Hááát... Ezt talán egy olyan bababoltba kérdezd meg ahol árusítanak ilyan hordozót.

2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a baj, hogy nehéz normális válaszokat kicsikarni, minden boltban rád akarnak sózni valamit, akinek meg már van tapasztalata, csak jobban rálát a dolgokra. Lehet nem foglalkozom tovább ezzel a kérdéssel és veszünk egy 3 funkciósat. Amúgy elég sokat utazunk, de mivel téli baba lesz, lehet, hogy nem is nagyon fogunk csúszkálni. Na köszönöm, hogy kiírhattam magamból :) :) :)
2011. jún. 8. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább tényleg vegyél egy 3 funkciósat, és abban benne van a babahordozó is. Nagyon jók vannak a neten. Én ha az életben még egyszer szülök (véletlenül) akkor én biztos peg perego pliko p3 veszek, nagyon szuper kis kocsi, a youtobe-on is van a használatáról video.

Ha sokat babakocsiztok akkor érdemes egy jobb minőségűre beruházni!

Boldog babavárást!


az egyetlen válaszolód

2011. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

KÖSZI, HOGY ÍRTÁL!

Megnéztem, amit javasoltál és tényleg nagyon jó. Amúgy meg azon gondolkozom még, hogy lehet a hordozónak nem is vennénk nagy hasznát, ha van egy merev talpú mózesünk, amit be lehet kötni az autóba. És akkor olcsóbban is jönnénk ki. Inkább veszünk tavaszra egy jó kis biztonságos autós ülést. Nem tudom még mindig mi a jobb, mert az is olvastam, hogy nem minden gyerek marad el mózesben.

2011. jún. 11. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

még mindig én...


Azért nem olyan rossz dolog ám az a babahordozó! Könnyebben közlekedsz vele, szerintem, mint a mózessel. Na, meg én mikor kezdtem a hozzátáplálást abba beleraktam és könnyen tudtam etetni a gyereket. Meg ha pl. a konyhába tevékenykedsz, akkor is amíg pici a baba beleradod és onnan tud lesni téged. Feküdni meg nem minden baba szeret!!! Ezt gondold át én azt javasolom.

Ha meg majd autósülés vásárlásra kerül a sor, akkor is jól nézz szét előtte, hogy dönthetős legyen, abban jobban tudnak aludni a babák. Nagyon szuperek vannak már ebből is!!!

Remélem segítettem...

2011. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!