Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik, ha kihagyja a...

Mi történik, ha kihagyja a kúszást?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hete múlt 8 hónapos.Nem kúszik még, de hason fekve már régóta kúszó mozdulatokat végez, de nem mozdul el.:(Mindent gurulva közelít meg.A hasán körbe forog, a kezére támaszkodva ül, forog ezerrel.De nincs négykézláb hinta, nem kúszik, nem mászik.Egyébként mindenben nagyon ügyes.Elvittem Dévény tornára, már háromszor voltunk, rengeteget erősödött, de ezek még késnek.Egy picit hypoton, szóval nem arról van szó, hogy lusta lenne.Egész nap jár keze-lába, nagyon értelmes kislány.tud már simogatni, pápázni stb.De a mozgása miatt nagyon aggódok.El van maradva nagyon?Van valami következménye, ha nem kúszik?
2011. jún. 6. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Atya ég!Ne parázz már ennyire:)))!Én sehova nem vittem ,és 8 hónaposan semmit nem csinált!!!!!Felülni is 9 hónaposan tudott!!!!10 hónaposan elkezdett kutyázni.Soha nem mászott.Majd 10.hó végén felállt,és utána elkezdett mászni!

Mostmár bútorok mellett lépeget ha nagyon kell neki valami!

11 hónapos!

A babád úgy ahogy van tökéletes!Nem kell rohangálni vele sehova,mindent csinálni fog majd ha megérik rá.Az meg hogy kimarad a kúszás,hát na bumm...

Nálunk is kimaradt,és én meg soha nem másztam csak kúsztam,és nincs semmi bajom.3 diplomám van és nem vagyok diszlexiás!!!!

2011. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jajjj bocsi azt írtam ,hogy soha nem mászott,azt akartam,hogy soha nem kúszott:DDD
2011. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Csak bárkit megkérdezek, mindenki babája csinál mindent, az enyém ezekhez képest semmit!Rossz érzés, főleg, mert tudom, hogy képes lenne rá.A védőnő szerint majd egyszerre csinál mindent.
2011. jún. 6. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van!Én is így voltam!Nagyon rossz volt,hogy az enyém még nem csinálta!De azért nem vittem sehova...az anyukák meg bolondok,mert versenyt csinálnak ebből!Pedig nem kell!!!!
2011. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém pl. kihagyta a kúszást. Ha hason volt, csak repülőzött és körbe forgott. A mászás előtt hetekig csak a kutyázás ment. Majd nem jött rá, hogy a lábát is rakni kell ahhoz, hogy haladjon! Aztán egyik napról a másikra 9 hónaposan elkezdett mászni. Egy lapos dobozra támaszkodva "elindult", rakosgatta a lábát. Érdekes volt, hogy a doboz segített ebben. :)

Ne izgulj, ez tényleg nem verseny! Nem egyformák a babák!

2011. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!Ő pont ezeket csinálja hason. Egyszer haladt előre egy picit, de azóta semmi.Mindent elér forogva.:)) A gurulást nagyon élvezi, csak a földön van biztonságban, ha nem vagyok vele.Remélem, egyszer csak beindul, mint a golyó.Ha nem görcsölnék ezen, lehet, már csinálná.
2011. jún. 6. 14:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem hagyta ki!!Tegnap elkezdett kúszni.Kicsit bátortalan még, és csak piciket halad előre, de egyből tökéletesen csinálta.Szimmetrikusan, nem féloldalasan.Nagyon boldog vagyok!Mindig akkor kezd el valamit, amikor már nagyon aggódom..Köszi!
2011. jún. 9. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Na látod:)))))))))Örülök!!!!!!!1.voltam
2011. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Látod, nem kell izgulni! Gratula! (utolsó)
2011. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, aranyosak vagytok!!
2011. jún. 10. 07:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!