Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen zizi,...

Csak én vagyok ilyen zizi, hogy nem adok a gyereknek bablevest meg felvágottat?

Figyelt kérdés
Nemrég nálam járt egy ismerősöm és vígan mesélte, hogy az ő 10 hónapos babája vígan eszi a csülkös bablevest meg a minden féle felvágottat margarinos kenyérrel. Én ezen kicsit ledöbbentem, mert én még nem adok ilyesmit a lányomnak, aki szintén 10 hónapos. Kap már néha a mi kajánkból, persze csak mértékkel és nagyon pici fűszerrel, de inkább főzök, vagy kinyitok olykor-olykor egy bébiételt, és parizerről, meg virsliről még hallani sem akarok. Rosszul csinálom?
2009. márc. 19. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen jól csinálod. Én se adok ilyesmit, megjegyzem mi sem eszünk pl. virslit vagy májkrémet. Ameddig csak lehet bio kajákat veszek neki, meg gluténmentes dolgokat, vagy magam főzök. Pedig mi már lassan 1 évesek vagyunk.
2009. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Èn is adtam a lányomnak virslit.Volt 7 foga,jól rágott,és szerette.A mai napig szereti,és semmi baja.

A párizsitól sem...

Mindent akkor adjál a gyerekednek amikor te látod jónak.

Hát igen babfözeléket még ne....

2009. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Én ezeket virsli egy évesen adtam felvágottat később kicsit, én is vigyáztam többnyire babakaját kapott másfél éves korig
2009. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Jelzem, számomra az össze válasz haszno, nem én pontoztam le őket. Amúgy Ismeritek a mondást, hogy aki a sört és a parizert szereti az ne nézze, hogy készül, hát én láttam mindkettőt. Borzalom mi van bennük.
2009. márc. 19. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, nekem eddig még csak eszembe se jutott ilyeneket adni neki...Majd ha mindenféle "felnőttkaját" eszik, akkor ezt is adok neki. De ez még odébb van
2009. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!