Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy fogzas miatt volt...

Lehet hogy fogzas miatt volt a kisfiamank ma reggelre hasmenese?

Figyelt kérdés
meg soha nem fordult elo,max ujszolott koraban hogy ilyen hig legyen a kakija...lehet ez a fogzas?vagy pedig tegnap este sinlacot evett fele viz fele anyatej-jel keszitettem el,lehet emiatt ment volna a hasa?de ha megis a fogzas miatt akkor mikor varhato az elso fogacska?6,5 hos
2009. márc. 19. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fogzástól. De nem törvényszerű. Nekünk az első három fogacskánál nem ment a hasikónk. most a 4ikkel meg ugyanez van. pár napja megy neki, és ahogy a másik 3 fogacska kijött sztem ez is pár nap, max egy hét. De ez is gyerek és fogfüggő. Az első két fog két nap alatt kijött most a 3. és 4. két hét egy egy fog. Nem tudom van e vmi lényege de így történt. Látsz az ínnye tetején fehér csíkot? Be van duzzadva szemből nézve az innye? Mert ezek árulkodnak a legjobban.
2009. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
z inye mar regen bevan duzzadva,de feher csikot meg nem vettem eszre...
2009. márc. 19. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az orvosok sem találnak rá magyarázatot, de a fogzással együtt jár(hat) a láz és a hasmenés. De ne várj vele sokáig, azzal nem teszel rosszat, ha megmutatod az orvosotoknak.
2009. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!