Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is sokat alszik ma?

Más baba is sokat alszik ma?

Figyelt kérdés
4,5 hósom délelőtt rendszerint 20 percet szokott aludni, többnyire a karjaimban. Erre ma a hordozójában bealudt, majd\' 2 órára! Ilyen még nem volt nálunk!
2009. márc. 19. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 hónapos és Ő tegnap aludta át szinte az egész napot, csak enni meg pancsizni kelt fel, de én is elég kótyagos voltam. Őket sokkal jobban megviseli az időjárás változás, mint a felnőtteket.

Szerintem ne izgulj, neki is lehetnek álmosabb napjai.

2009. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi 2 hósak vagyunk,de délelött már sokat van fent,tegnap meg ma egész nap alszik.Van,hogy 4 órát folyamatába aztán evés és alvás,csak ez megy,pedig már etetések között fent volt játszani elég sokat.
2009. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma pl. úgy néz ki, szabadnapot kaptam a kisfiamtól! :)
2009. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is a reggel fél 7es ébredéstől már a második három óráját húzza, kicsit aggódom mert holnap viszem oltásra, remélem csak a front, 4 hós
2009. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ma van az alvásvilágnapja:-) de most komolyan
2009. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!