Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is keveset eszik a 9...

Másnak is keveset eszik a 9 hónapos babája?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt valami jó evő a 9 hónapos (anyatejes)kislányom,de pár napja szinte alig eszik valamit. :(

Sokáig a tejpépet is megette de most szinte semmit,vagy csak 1-2 kajcsit.Főzök is neki,de abból is kevés amiket megeszik.Néha már félek felbontani bébikaját is,mert ha felmelegítem és nem kell akkor dobhatom ki.Tudom,hogy fogzási idő alatt válogatósak a babák.Sajnos még minden kajcsi után cicizik és én érzem,hogy már nem nagyon elég neki de ha nem eszik akkor csak cicizni akar.

Köszi a válaszokat

9 hónapos kislány anyukája

Ti miket adtok a babátoknak ha foga miatt nem eszik?


2009. márc. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi még csak 8,5 hósak vagyunk és már csak 2x szopik (este és hajnalban), de a napokban NAGYON KEVESET evett kisfiam, el is keseredtem rendesen. Szerintem még ez a szeles-csúnya időjárás is hozzájárult a nem evéshez (tegnap napközben aludni is alig akart). Lehet a foga miatt is van, sok minden összejátszhat az evés ellen :( én próbálok mindent ugyanúgy csinálni, esetleg új ízeket hamarabb bevezetni, hátha az egyikre rákap. Most a túró van porondon és úgy tűnik ez bevált. Én azt mondom türelem kell hozzá, ha hízik keretek között akkor 1-2 hétig próbálkozom-próbálkozom. Ha rosszabbra fordul a dolog, mindenképp megkérdem a dr bácsit / védőnénit, hogy mi a teendő. Kisgyerekes bnőim mind azt mondják, hogy a kisbabák tudják mi és mennyi kell nekik :) Kitartás, fog ő még falni eleget!!!
2009. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9 hós lányom 5* szopizik "még" , de emelett eszeget kevés gyümölcsöt és fözeléket is pár kanállal , de nem viszi túlzásba , tehát ne aggódj , próbálkozz de ha nem kell ne eröltesd , mert el veszed a kedvét , ültesd az asztalhoz amikor ti is esztek és a kiváncsaisága elöbb utóbb rávezeti az evésre.

Türelem , ja és fogzás alatt is ugyan úgy kinálom mindennel amit szabad , pürésitve.

2009. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszotokat.

A kedves második válaszolóval járok 1 cipőben.

Lassan le kell majd szoktatnom a cicizésről,de még azt mondta a védőnőnk,hogy addig míg infulenza járvány van addig jó az anyatej.A ti babátok átalussza már az éjjelt?

Adtok neki este pótlást?

Köszi mégegyszer

2009. márc. 20. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

szia , a második válaszoló vagyok és csak most néztem vissza a kommentre.

A lányom átalussza az éjszakát , de ennek az az "ára" h összetoltuk az ágyunkat és egy nagy ágyat csináltunk belőle.

Nem kap pótlást este még!

2009. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!