Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet egy 6 hós baba minden...

Ehet egy 6 hós baba minden vacsira tejpépet?

Figyelt kérdés
Nem eszi meg a tápszert,hiába izesitem,stb.,csak reggelente kb.100 ml-t,és aggódok,h. ha nem adok neki minden nap tejpépet,kevés a "tejalapú" étkezés.Nem fog nagyon meghizni tőle,vagy ez hülyeség?
2009. márc. 19. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem adhatod neki mindig vacsira. Nagyjából az összetevők ugyanazok mint a tápszerben, csak kicsit koncentráltabb, vagyis jobban laktat a tejpép. Mi is azt eszünk esténként. nem eszik meg belőle teljes adagot, általában csak fél adagot kér. így tulajdonképpen semmivel sem eszik többet, mint at ápszerből, mégis sokkal jobban szereti!
2009. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

válassz neki másik tápszert ha nem eszi meg:)

az én babám i válogatós én is vacsira pépet adok neki és így egész éjjel alszik :)

2009. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!