Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babám miért sirhat fel...

7hós babám miért sirhat fel éjjel?

Figyelt kérdés
Babám 7 hós hétvégén felébredt éjfélkor és 3ig vigasztalhatattlanul sirt, egyszerűen hiába vettem fel ringattam nem volt jó nagy nehezen aludt csak el rajtam.Soha nem volt hasfájós, a fogát sem érzem hogy jönne.Ezt ma hajnalban is megjátszotta, nagyon nehezen tudtam csak megvigasztalni.Először azt hittem rosszat álmodott, vagy hogy sötét volt.De most is?Arra gondolok hogy hétvégén kezdtük el a nagykádba fürdetést belehasal a pancsivizbe és elvan benne, de nagyon élvezi.Vagy lehet hogy ez hagyott rossz nyomot benne.
2009. márc. 19. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem látod rajta, hogy fürdés közben félne, vagy bizonytalan lenne, akkor nem hiszem, hogy rossz emlék adódik ebből. Új ételt semmit nem adtál neki mostanában? tévét nem nézett vagy ilyesmi? azt mondják, attól lehet nyugtalan éjszaka, bár akkor is csak felriadna, és visszaaludna valószínű. ha ilyen sokáig sír, akkor én mégiscsak a fogára gyanakodnék. napközben egyáltalán nem nyűgösködik? Éhes sem lehet?
2009. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem semmi újjat nem vezettem be.Napközben is egy kis angyalka.De ha esetleg a foga lenne(ebben még nincs tapasztalatom, bár az alsó kettő kinnt van azt észre sem vettük)akkor attól lehet ilyen?Nagyon keservesen sir szegénykém..hmmm tanácstalan vagyok ez tök normálsi?
2009. márc. 19. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a szeles hideg idő zavarja, ha továbbra is rendszeresen csinálja érdemes felhívnod a védőnőt, gyerekorvost.
2009. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!