Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ferdén nőtt ki a fogacskája...

Ha ferdén nőtt ki a fogacskája, akkor a végső fog is olyan lesz?

Figyelt kérdés
babócámnak most bújt ki alól az első fogacska, de egy kicsit ferdén. Ha ez majd ki fog esni, akkor az új fogacska is ferde lesz?
2009. márc. 19. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt nem tudom, hogy a rendes fogacska is ferde lesz, de nekünk meg túl nagy az első két foga közötti hézag, remélem, a rendes fogaknál már nem így lesz! Ha igen akkor tuti, hogy apukája fogacskáit örökölte, mert neki is ilyen:)

10 hónapos anyuka!

2009. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.Az én babám alsó két foga is picit ék alakban áll,de majd ha kibújik a többi rendeződni fog.
2009. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta, hogy akkor is beáll egyenesbe a tejfog, ha merőlegesen nő ki! Az én babámnak is csálék a fogai, pedig a családban mindenkinek teljesen szabályos a fogsora. Hát... reménykedjünk!!!
2009. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!