Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap szült meg a barátnőm,...

Tegnap szült meg a barátnőm, mi az a gyümölcs amit vihetek neki?

Figyelt kérdés
Már nem emlékszem, melyik az amit szoptatás alatt nem ajánlatos enni.
2011. jún. 5. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Epret , málnát , ribizlit, banánt ne vigyél , almát igen.
2011. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!
2011. jún. 5. 07:32
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Èn nem vinnék semmi gyümölcsöt a korházba. egyrészt valoszínü kapnak a kajához is valamit.másrészt meg nem hinném hogy nagyon kell neki az elkövetkezö pár napban még az asztalára egy felesleges dolog. de ha ö kérte akkor kérdezd meg mit.


ja és ha mennek be nagymamák tuti ezer mindent visznek neki.

2011. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért viszek gyümölcsöt, mert azt kért:)

Miért nem a kérdésre kell válaszolni? Itt bárki feltesz egy kérdést, rögtön az a válasz, hogy miért, minek??

2011. jún. 5. 07:37
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy oka van, hogy a banán miért nem jó, én alapból arra gondoltam volna, mivel nincs magja, nem kell mosni, könnyen emészthető és rengeteg kalória van benne.


Alaposan megmosott pár szem cseresznye, pár szem meggy. Láttam már a piacon sárga-barackot is. Zöldségesnél sárga-dinnyét is. Persze egyikből sem annyit, hogy "túlegye" magát belőle.

2011. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Második!

Én 5 napot voltam kórházban /István kórház/, és képzeld egy db gyümölcsöt sem kaptunk.

Én mindennek örültem és meg is bírtam enni, nem fájt a baba hasa tőle.

2011. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Mi minden nap kaptunk gyümölcsöt, volt egy tálban a kiskonyhában és bárki vehetett belöle.

Ha azt kért gondolom mondta mit kér, vagy megkérdezed.


A banán fog, és az elsö napokban így is nehezbb a székelés, így meg teljesen megfoghatja.

Ne legyen alergén. dinnyét pl minden mennyiségben, alma elég savas de az elsö napokban szerintem még lehet.

narancsot és narancslevet semmi esetre sem, minket még a citromtól is tiltottak. oriási görcösket okoz a babának.

a mellettem lévö kismama multilevet kapott és miután felbontotta félnapig bögött a babája, mire észrevette egy ápolónö és hoppsz pár óra múlva már nem sírt. akkor a csaj már megállás nélkül szoptatott.

2011. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én az almalevet kívántam nagyon, a 100%-osat!! Esetleg próbálkozhatsz 100-os gyümilevekkel, pl. feketeribizlissel. Gondolom, azt lehet. Szerintem kicsit el van túlozva ez a mit lehet, mit nem lehet dolog. Amúgy én palacsintát és parizeres zsömlét ettem sokat paradicsommal :)
2011. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám pucolt grapefruit-ot hozott, nagyon jól esett, és kakálni is tudtam (végre!)tőle.
2011. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházban szülés után első 2 nap nem lehetett gyümit enni, még almát sem. Első nap nagyon könnyű kajákat kaptunk tejbegríz meg ilyenek, és másnap meg tésztát. Harmadnaptól engedték a rostosabb dolgokat. Még gyümölcs levet sem ajánlották, csak a szűrtet. Ez 11 hete volt.
2011. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!