Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak nincs külön szobája...

Kisfiamnak nincs külön szobája, egyszobás a lakásunk. Ez kb 2 éves koráig így marad. Hogy tudnám kicsit "feldísziteni" neki a kiságy körüli részt, ahol a legtöbbet van?

Figyelt kérdés
Sarokban van az ágy és rengeteget nézelődik már, forgója van, de gondoltam azt a sarkot talán fel lehetne dobni valamivel, de mivel, és hogyan?
2009. márc. 19. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez a helyzet nálunk is. Nekem anyukám varrt filc anyagból báránykát, macit, napocskát, azokat raktuk a falra a kiságy fölé. Nagyon szereti őket nézegetni, meg beszélgetni velük.
2009. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A falra készíthetsz, vagy vehetsz élénk mintás falvédőt. Vagy ha olyan a szoba, festhetsz rá képeket (rajzfilmfigurák, stb)

A fal felöli oldalon a kiságy rácsai közé tehetsz "rácsvédőt", annak a mintáit is biztosan szívesen nézegeti majd.

Vagy vehetsz olyan lámpát, ami a plafonra vetít különböző mintákat (nem kell, hogy állandóan menjen, és akkor ti is tudtok aludni tőle)

2009. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:) az én fiam is beszélget azzal ami testzik neki:) hát nekem nem olyan jó a kézügyességem, de a filccel talán megpróbálkozom. Olyan lámpát hol tdnék venni? ez érdekelne, ha ebben tudna segíteni valaki:) Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 19. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Játékboltokban, bababoltokban nézz körül. Ha jó lenne a használt is, a tesz-veszen és a vaterán is megnézheted, ott sokkal olcsóbban hozzá tudnál jutni a játékhoz.
2009. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fel szeretném díszíteni a lányom szobáját és már ki is találtam, hogy hogyan. Van egy oldal, amin nagyon jó kis rajzok vannak és kevés kézügyességgel is meg lehet rajzolni őket. Hobbiboltokban lehet kapni olyan papírt ami alig látszik át, olyasmi mint a zsírpapír, én erre fogom megrajzolni a figurát, majd dekopázs ragasztóval felviszem a falra végül pedig kifestem. Olyan lesz majd mintha nem is te festetted volna oda. Megadom az oldalat: Nagyon jópofa figurák vannak rajta, nekem sincs kézügyességem, de könnyedén meg tudtam őket rajzolni.

[link]

Jó festést!

2009. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ténbyleg nagyon jó, köszönöm!!!
2009. márc. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!